Як відремонтувати дах в гаражі. усунення течі даху гаража.

Якщо дах гаража дала текти в одному місці, то напевно це відбудеться і в інших місцях. Тому перш ніж відремонтувати дах в гаражі, потрібно добре вивчити поверхню на предмет цілісності. При правильному настилі покрівлі з м'яких рулонних матеріалів, вона служить близько 6 років, а якщо стежити за її чистотою, і довше.
Вам знадобиться
  • - ніж;
  • - сокира;
  • - газовий пальник;
  • - будівельний фен;
  • - бітумна мастика;
  • - відро;
  • - руберойд.
Інструкція
1
Оберіть зручний час для робіт, не варто робити ремонт даху гаража у вологу або морозну погоду. Пам'ятайте, всі роботи по настилу м'якої покрівлі для досягнення потрібного результату слід виконувати в теплу і суху погоду.
2
Першим ділом підготуйте підставу. Приберіть з ділянки, яка піддається ремонту, весь бруд і сторонні предмети. Визначте тип пошкодження. Найчастіше зустрічаються такі пошкодження м'якої покрівлі, як тріщини, здуття, розбіжність стиків. Якщо це здуття або, з якихось причин отвір, то дійте наступним чином.
3
Розріжте проблемне місце на чотири частини так, щоб вийшло перекрестье. Відігніть краю і притисніть їх до основи, щоб вони вам не заважали.
4
Видаліть з ураженої ділянки всі забруднення і видаліть всю вологу. З останньою вам допоможе впоратися або газовий пальник, або будівельний фен.
5
Промажьте підставу спеціальної бітумною мастикою, щоб забезпечити гідроізоляцію і краще склеювання матеріалів.
6
Відріжте шматок рулонного матеріалу необхідного розміру і покладіть усередину як заплатки. Притисніть її і поверх промажьте бітумом. Відігніть краю назад.
7
На вийшла конструкцію наклейте ще одну латку так, щоб її краї перекривали відремонтовану ділянку на 15 см. Обробіть все мастикою.
8
Шви також очистіть від бруду і, промащуючи бітумними розчинами, укрийте нарізаними смужками рулонних матеріалів. Слідкуйте за тим, щоб заплатки йшли з нахлестом, як при укладанні шиферу або черепиці. Це не дасть воді зайвої можливості просочитися в стики, а буде відводити її по заданому нахилу.