Як заповнювати анкету на візу до Австрії.

Для того щоб заповнити анкету для отримання візи до Австрії не обов'язково звертатися до посередників. Можна зробити це самостійно, адже в самій формі є підказки російською мовою.
Інструкція
1
Скачайте з офіційного сайту анкету для отримання шенгенської візи в Австрію. Зверніть увагу, що викладена форма не дозволяє вводити і зберігати інформацію, тому роздрукуйте заяву і заповніть від руки розбірливим почерком англійською або німецькою мовами.
2
Заповніть питання 1-10 відповідно до того, як ця інформація (ім'я, прізвище, місце народження) записана у вашому закордонному паспорті. Якщо ви народилися до 1991 року, вкажіть як місця народження Soviet Union або USSR. Адресу або попередні прізвища пишіть латинськими буквами так, як вони чуються. У питанні 11 поставте прочерк.
3
Вкажіть дані вашого закордонного паспорта в питаннях 12-16, ви знайдете цю інформацію на розвороті з фотографією, і залиште контактні дані в питанні 17. Графу в питанні 18 заповнюють тільки ті, хто проживає не на території держави, громадянином якої є.
4
Повідомте інформацію про своє місце роботи і професії в питаннях 19 та 20, назва пишіть латинськими буквами, уточніть, як пишеться організаційно-правова структура підприємства (ВАТ, ЗАТ та інше).
5
Заповніть питання 21-30, які стосуються вашого перебування в Австрії і попередніх поїздок в країни Шенгенської угоди. У питанні 31 напишіть адресу особи, на запрошення якого ви їдете в Австрію або адресу готелю, де ви зарезервували номер. 32-й питання заповнюють тільки особи, які їдуть в Австрію на запрошення організації-резидента. У питанні 33 поставте галочки в потрібних квадратиках, це питання характеризує ваше фінансове становище та оплату витрат під час подорожі.
6
Вкажіть дані про родичів, що проживають в Євросоюзі, якщо такі є, в питанні 34 і 35.
7
Проставте дату в двох місцях - в питанні 36 і на останній сторінці анкети. Це ж стосується і підписи, вона повинна відповідати тій, що в закордонному паспорті, проставте її в питанні 37 і на останній сторінці.
8
Приклейте фотографію на перший лист анкети. Вимоги до зображення ви можете знайти на сайті Посольства Австрії.
Коли ви заходите на який-небудь сайт, вам може бути запропоновано заповнити анкету . Щоб нормально залишити свої дані, потрібно враховувати кілька моментів.
Вам знадобиться
  • Інтернет, браузер, соціальні мережі
Інструкція
1
Приготувати відповідну фотографію. Не варто викладати еротичні фотографії, так як це неактуально і некрасиво. Не вибирайте занадто велику фотографію, багато сайтів не приймають великого дозволу з-за великої ваги фотографії. Намагайтеся не ставити звичайних картинок, а поставити своє стандартне фото.
2
Далі варто заповнити анкетні дані. Чи не брешіть на рахунок себе, так як це не доречно. Завжди пишіть правду. Якщо є поля, які не хочеться заповнювати, краще залишити порожніми. Однак краще заповнювати анкету повністю, щоб у людей не виникало зайвих питань. Роби все акуратно, і без помилок.
3
Далі обов'язково потрібно вводити електронну адресу пошти. Він важливий, тому що всі копії листів приходять туди. У разі втрати пароля зможеш відновити його за допомогою електронної пошти. Пароль завжди варто робити складний, краще маревний. Обов'язково вказуй контрольні питання, якщо такі есть.На останнє, ніколи не заповнюй чужі дані, і не намагайся копіювати з інших сайтів, так як це крадіжка інформації.