Як зайти на пошту з телефону. Як зайти в контакт з телефону.

Якщо з вашого мобільного телефону можна виходити в інтернет, значить і своєю поштовою скринькою ви зможете користуватися скрізь, де є зона покриття вашого стільникового оператора. Працювати з електронною поштою з мобільного телефону, як і з комп'ютера, можна двома способами: через браузер, використовуючи веб-інтерфейс поштового сервісу, і за допомогою спеціальних програм - поштових клієнтів.
Інструкція
1
Зайдіть в свою поштову скриньку через веб-браузер телефону . Для цього запустіть браузер і введіть в адресному рядку URL-адресу вашого поштового сервісу. Багато веб-сайти мають свої мобільні аналоги. Адреси сторінок мобільних версій сайтів відрізняються від звичайних буквою m на початку: - Mail.ru - m.mail.ru; - Gmail - m.google.ru; - «Яндекс» - m.ya.ru; - «Рамблер» - m .rambler.ru і т.д.
2
Знайдіть на сторінці посилання для входу в поштову скриньку. Введіть в поля форми свої логін і пароль, як ви зазвичай робите це на комп'ютері. Встановіть, якщо потрібно, прапорець в рядку «Запам'ятати мене». Натисніть на кнопку «Увійти». Щоб надалі для входу в пошту не треба було постійно вводити URL-адресу вручну, збережіть посилання на сторінку в закладках браузера.
3
Не турбуйтеся, якщо ви не знаєте URL-адреси мобільної версії свого сайту - використовуйте звичайний. Перенаправлення в мобільну версію відбудеться автоматично під час завантаження сторінки. Інша справа, що мобільні версії не завжди бувають зручні у використанні - іноді в них відсутні деякі важливі функції. Наприклад, не можна переглядати прикріплені файли. У цьому випадку вам треба буде переключитися в повну версію. Найчастіше посилання для такого перемикання розташовуються внизу сторінки.
4
Використовуйте для роботи з поштою програму-клієнт. Для мобільних телефонів, як і для комп'ютерів, створюються програми-збирачі листів. Застосовувати їх особливо зручно, якщо ви використовуєте відразу кілька адрес електронної пошти. Якщо ви створите в такій програмі облікові записи для кожного свого аккаунта, вам не доведеться постійно переходити з ящика в ящик - програма сама збере всі листи разом. Таким вбудованим функціоналом забезпечені багато сучасних моделей телефонів. Якщо ваш мобільний не з їх числа, пошукайте відповідну версію поштового клієнта в інтернеті.
5
Не забувайте, що багато популярні поштові служби - Mail.ru, «Яндекс», Gmail - випускають власні мобільні додатки. Такі програми дозволяють не тільки читати і відправляти листи, але й оновлювати статус на своїй персональній сторінці, спілкуватися в режимі чату з друзями, які перебувають онлайн, користуватися картами та ін.
6
Скачайте програму з сайту свого поштового сервісу. Найпростіше це зробити, якщо зайти на сторінку через браузер телефону . У цьому випадку вам, цілком можливо, навіть не доведеться шукати відповідне додаток - версію програми для вашої моделі телефону , вам запропонують встановити автоматично. Після завершення процесу встановлення запустіть додаток і авторизуйтесь під своїм логіном і паролем.