Як збільшити об'єм легенів. Збільшення обсягу легких.

Обсяг легких має велике значення для спортсменів і вокалістів. І одного разу настає момент, коли спортсмену не вистачає дихання на складному вправі, а вокалісту не вистачає повітря в грудях для того, щоб витягнути довгу ноту.
Інструкція
1
Збільшити обсяг легких можна за допомогою комплексу фізичних вправ з навантаженням на легені і грудну клетку.Прежде всього, здійснюйте щоранку пробіжку на 4 кілометри легким бігом. Вирішальне значення при цьому має час вправи - в ідеалі воно повинно дорівнювати 20 хвилинам. При цьому зверніть увагу на правильність дихання - вдих робиться виключно носом, а видих або ротом, або носом.
2
Після пробіжки слід провести цикл присідань з вантажем на плечах. Вправи виконуються в кілька підходів з поступовим збільшенням кількості присідань.
3
Протягом дня можна так само використовувати віджимання з якомога ширшої розстановкою рук. Кількість віджимань і час вправи обмежені тільки вашою фізичною формою.
4
Використовуйте ще й такий вид навантаження на легені, як надування повітряних кульок - це дає додаткове навантаження на м'язи легких їхні солдати. Кількість і час надування кульок підбирається індивідуально, при появі запаморочення вправу негайно припиняється.
5
Проведіть повний курс дихальної гімнастики - по Стрельникової або ж традиційний. В мережі Інтернет існує так само опис дихальної гімнастики йогів, але її ефективність і безпеку на даний момент не перевірена, і застосувати її ви можете тільки на свій страх і ризик.
6
Так само збільшити об'єм легенів можна, якщо регулярно займатися велоспортом або плаванням (в ідеалі - підводним). Для збільшення мотивації занять спортом, рекомендовано намалювати графік і відстежувати на ньому зростання обсягу легень і окружності грудної клітки - позитивна динаміка дасть вам додатковий стимул.
7
Перші результати будуть помітні протягом 3-4 тижнів з початку занять. Після досягнення бажаних результатів не кидайте вправи, а тільки зменшите навантаження - це дозволить зберегти отримані результати.