Як оббити дерев'яні двері. Як красиво обшити вхідні двері.

Дерев'яну двері оббивають для того, щоб зберегти тепло і надати їй звукоізоляційні властивості. Головними елементами оббивки є полотно із шкірзамінника і валик, який закриває щілини між дверним полотном і косяком.
Вам знадобиться
  • - полотно із шкірзамінника;
  • - будівельний степлер;
  • - меблеві цвяхи;
  • - поролон;
  • - молоток.
Інструкція
1
Приступаючи до роботи, зніміть двері з петель. Укладіть її на підставки з табуреток. Зніміть з зовнішнього боку всі виступаючі деталі (обрамлення замкової щілини, дверну ручку).
2
Приготуйте основу для валиків. Для двері, яка відкривається назовні, виріжте з дерматину чи іншого шкірозамінника три смуги. Ширина смуг - 14 см. Дві смуги повинні бути рівні висоті дверей. Одна смуга повинна відповідати ширині дверного полотна.
3
Відступивши від торця дверей 1,5 см, прибийте їх лицьовою стороною всередину дрібними цвяхами або будівельним степлером. Відстань між цвяхами - 15 см. На сторону, де розташовуються петлі, смужку Не прибивають.
4
Якщо ваша двері відкривається всередину, підготуйте чотири смуги. Дві з них повинні бути рівні висоті, а що залишилися дві відповідати ширині дверей. Обейте смужками периметр дверного полотна.
5
Приготуйте ватний або поролоновий валик діаметром 3 см. Загорніть його в смужку і прибийте у крайок дверей. Отриманий валик повинен перекривати щілини між двері ю і її коробкою.
6
На поверхні дверного полотна розкладіть поролон або вату. Зверху накладіть полотно із шкірзамінника. Воно повинно бути розміром на 10 см більше ширини і довжини двері. З боку петель зробіть більший запас.
7
Підверніть полотно і починайте прибивати з боку, де знаходиться дверний замок. Відстань між цвяхами має бути 10 см. Цвяхи на валиках залишайте під полотном. Спочатку прибивайте поздовжні сторони, а потім нижній край. В останню чергу прибийте верхній край полотна. Слідкуйте за тим, щоб матеріал не був перекошеним.
8
оббите двері прикрасьте меблевими цвяхами відповідним малюнком - ромб, квадрат. Для отримання рівних і симетричних рядів, між цвяхами натягніть волосінь. Оббивка отримає додаткове кріплення. Виріжте отвір для замкової щілини і дверної ручки. Прикріпіть всю фурнітуру. Двері встановіть на місце.