Як відкрити аптеку на селі.

У сільській місцевості ліками та медикаментами населення забезпечують, в основному, центральні районні аптеки. При відсутності конкурентів ціни на ліки в цих аптеках часто вище, ніж у місті. Оскільки медикаментозна допомога людям потрібні завжди, можна зайнятися аптечним бізнесом, відкривши аптеку в досить великому сільському населеному пункті.
Інструкція
1
Вивчіть нормативні документи, що регулюють фармацевтичну діяльність. Це потрібно зробити обов'язково. Продумайте всі деталі організації аптеки. Складіть бізнес-план. Прорахуйте можливі обсяги реалізації лікарських засобів, витрати на доставку, розрахуйте термін окупності вложеній.Узнайте, яка організація займається видачею ліцензій на фармацевтичну діяльність. З'ясуйте в цій організації перелік необхідних вимог і документів для отримання ліцензії. Майте на увазі, що якщо у вас немає медичної або фармацевтичної освіти, то для отримання ліцензії вам необхідно прийняти на роботу фармацевта або провізора з медичною освітою та досвідом роботи.
2
Зареєструйтеся в якості індивідуального підприємця, якщо у вас є медична освіта. Для реєстрації зверніться до податкової інспекції за вашим місцем проживання. Якщо медичної освіти у вас немає, реєструйтеся як ТОВ, прийміть на роботу фармацевта або провізора з дипломом про медичну освіту. У фахівця також повинна бути особиста медична книжка.
3
Знайдіть відповідне приміщення. Укладіть договір оренди з власником приміщення. Зробіть ремонт, обладнайте приміщення відповідно до санітарних вимог і норм протипожежної безпеки, купіть і встановіть стелажі для зберігання ліків. Подайте документи на отримання ліцензії в відповідну організацію. Ліцензується організація перед видачею ліцензії перевірятиме ваше приміщення на відповідність необхідним нормам. Після отримання ліцензії узгодьте необхідний пакет документів з пожежниками і СЕС, представники цих організацій також приїдуть оглядати ваше приміщення. Отримавши необхідні дозволи, почніть діяльність.