Як зшити спідницю трапецію.

Спідниця-трапеція може мати різну довжину і бути зшите із будь-якої тканини. Дана модель буде доречно виглядати як в якості вихідний, так і в якості офісного одягу. Жіночна і разом з тим стримана трапеція допоможе вам приховати недоліки фігури і витримати свій власний стиль.
Вам знадобиться
  • - основна тканина,
  • - підкладкова тканину;
  • - швейна машина;
  • - потайна застібка-блискавка
Інструкція
1
Оберіть для пошиття спідниці-трапеції будь-яку легку м'яко драпіруються Спідничні тканину. Виконуючи розкрій, на шви і подгибку низу, залиште по півтора сантиметра на припуски. З основної і підкладкової тканини розкроїте переднє і заднє полотнища. Тільки з основної тканини виконайте передню і задню обтачки.
2
Стачайте на задньому полотнище виточки. Глибини кожної заутюжьте до лінії середини полотнища. Потім зшийте виріб по правому боці. А вздовж лівого боку між бічними зрізами ушийте потаємну застібку-блискавку. Для цього відкрийте її і накладіть вздовж одного краю розрізу зовнішньою стороною на лицьову сторону спідниці. Верхній кінець тасьми застібки приколіть шпилькою. Встановивши спеціальну лапку для прітачіванія потайний застібки, прітачать блискавку від верхнього кінця до мітки розрізу. Закрийте блискавку і пришити її до другого краю розрізу.
3
Виконайте лівий бічний шов від нижнього зрізу до нижнього краю потайний застібки на блискавку. Стачайте виточки на підкладці і виконайте шви. Правий боковий шов на обтачки виконайте симетрично аналогічного шву на спідниці. Обмітайте нижній зріз обтачки. Потім накладіть її виворітного на лицьову сторону підкладки і приметайте до її верхньому зрізу. Нижній зріз настрочити.
4
Чисто витачайте верхній край спідниці. Для цього лицьовими сторонами складіть обтачку зі спідницею і приколіть вздовж верхнього зрізу. Відверніть кінці обтачки у потайний застібки на блискавку, не доходячи до її краю близько 5 мм, і приколіть. Уздовж верхнього зрізу спідниці прокладете строчку.
5
Відверніть обтачку вгору і настрочити на припуски близько до шву на максимально можливу довжину. Відверніть обтачку на виворітну сторону і пришити до тасьмою застібки-блискавки. Нижній її зріз пришити до глибин виточок і припуску швів.
6
Припуск на подгибку низу закладіть на виворітну сторону, заутюжьте і пришити вручну. Підшийте підкладку так, щоб вона була коротшою спідниці на 2 см.