Як навчитися танцювати ламбаду.

В перекладі з бразильського lambar означає «пристрасний поцілунок». Така назва разом з запальними ритмами і невигадливій музикою змусило весь світ пильніше придивитися до цього танцю. В результаті Росія познайомилася з ламбаду в 80-90-х. Вся країна бадьоро витанцьовувала і водила цілі хороводи. Зараз інтерес до цього танцю дещо вщух. Хоча до цих пір знаходяться новачки, які мріють навчитися танцювати ламбаду.
Інструкція
1
Щоб навчитися танцювати цю латиноамериканську композицію, багато від вас не буде потрібно. Просто встаньте рівно посередині кімнати чи вулиці. Далі починайте рухатися. Робіть це так: переносите вагу тіла з однієї сторони на іншу, поєднуючи все це з прокручуваному стегнами вісімкою. Спочатку може здатися, що повторити це просто неможливо. Але на ділі все досить просто. Потренуйтеся, і у вас все вийде.
2
Наступним пунктом додайте кроки. Починайте пересуватися вперед, похитуючи стегнами і повторюючи рух, описане вище. По ходу руху викидайте в сторони ноги по черзі.
3
Можете в процесі руху піднімати по черзі руки і похитувати зап'ястям. Як тільки навчитеся виконувати рухи танцю, можете знайти собі однодумців - разом веселіше. Встаньте один за одним так, щоб вийшов паровозик. Увімкніть музику, визначте сторону, з якою ви почнете танцювати, і приступайте.
4
Як тільки ви відробите всі рухи, приступайте до напрацювання необхідної швидкості. Адже в Бразилії ламбада - це дуже швидкий танець.
5
Хочете внести різноманіття та більше долучиться до світу латиносів - додайте танцю образ. Для цього підійдуть спідниці. Для ламбади, як правило, використовується модель спідниці зверху вузька, а знизу расклешенная. Саме в такий зручно крутити стегнами і піднімати ноги в сторони. Бажано, щоб вона була яскравих кольорів. Зверху надягніть або топ, або сорочку, зав'язану під грудьми.
6
Вчитися танцювати ламбаду може будь-яка людина. Вона ідеально підходить як для дітей, так і для літніх. Основний секрет привабливості цього танцю - простота і витонченість. Адже ламбада допомагає розкріпачитися, навчитися плавно водити стегнами (це додає певної пікантності ході) і дозволяє відчути себе більш вільним. Також ламбада вчить танцюристів краще володіти своїм тілом.