Як відбілити коронку.

Кожна людина мріє про здорову білосніжною посмішці. У більшості випадків цього можна домогтися відбілюванням зубів. У сучасній стоматології коронки не є перешкодою для проведення такої процедури. А як відбілити саму коронку?
Інструкція
1
Спочатку відбілити зуби, що знаходяться по сусідству з тими, на які встановлюватимуться коронки. В іншому випадку домогтися відповідності кольору буде вельми скрутно, а іноді просто неможливо. Підібрати потрібний відтінок металокераміки набагато простіше після хімічного відбілювання зубів. Сучасні стоматологічні технології дозволяють домогтися повної відповідності кольору коронки і натурального вибіленого зуба. Коронка з металокераміки повністю повторює не лише колір, але і форму зуба.
2
Якщо коронки у вас були вже встановлені раніше, змиріться з тим, що колір вибілених зубів відрізнятиметься від кольору коронки. Або встановіть вініри. Ці тонкі облицювальні пластинки встановлюються для поліпшення зовнішнього вигляду різців, а виготовляються вони з кераміки. Вініри мають оптичну полупрозрачностью і представлені в широкій колірній гамі (білі, кремові, будь-який інший колір) за смаком пацієнта. Вініри зберігають свій колір і нічим не фарбуються на всьому протязі експлуатації.
3
Скористайтеся сучасними препаратами для відбілювання в домашніх умовах. Це всілякі гелі, що містять перекис карбаміду, воду, гліцерин і смакові добавки. Строго дотримуйте технологію застосування. Наносите на коронки оптимальну кількість гелю і не тримайте довго в роті спеціальні капи щоб уникнути роз'їдання емалі сусідніх зубів. Дана процедура дає ефект через 2-4 тижні.
4
Не проводьте відбілювання при наявній у вас високої рухливості зубів. Установка коронок для більшої стійкості буде для вас досить зручною процедурою, але от відбілювання буде категорично протипоказано. Також не можна проводити хімічне відбілювання, якщо у вас є запалення ясен, карієс зубів або будь-яке інше ушкодження емалі.