Як дізнатися контролер флешки. chipgenius не бачить флешку.

Флешка - дуже зручний, але аж ніяк не найнадійніший носій інформації. Трапляється, що вона може вийти з ладу і щоб витягти вкрай важливу інформацію, треба знати тип контролера флешки.
Інструкція
1
Скачайте з інтернету і встановіть на ваш персональний комп'ютер програму ChipGenius, щоб дізнатися контролер флешки. Це універсальний інструмент, який допоможе вам не тільки з'ясувати тип контролера флешки, але й підкаже, якою програмою скористатися для її перепрошивки. Після того як програма встановиться, запустіть її.
2
Зверніть увагу на таку особливість програми. Вона при запуску автоматично сканує всі пристрої, які підключені до вашого персонального комп'ютера через USB-порти. Тому щоб процес сканування потрібної флешки зайняв менше часу, відключіть все не потрібні в даний момент пристрої з USB-портів.
3
Знайдіть вашу флешку в списку пристроїв, відсканованих програмою. Виділіть цей рядок. У нижній частині робочої області програми з'явиться вікно, що містить всю інформацію про даний носії. Зверніть увагу на поля VID і PID - вони вам знадобляться, щоб визначити контролер флешки за допомогою вбудованої в ChipGenius бази.
4
Якщо ви не знайшли в цій базі цікаву для вас інформацію, спробуйте знайти оновлення до програми. Можливо, ви скачали застарілу версію. Якщо це не допомогло, скористайтеся іншими програмними додатками.
5
Скачайте з інтернету додатки USBView або UTLite. Вони містять найповнішу базу типів котроллера. Запустіть їх, відскануйте підключену флешку, встановіть тип контролера . Потім скачайте з інтернету спеціальну утиліту, за допомогою якої ви зможете перепрошити ваш флеш-накопичувач, щоб відновити доступ до втраченої інформації. Це буде нескладно зробити, якщо слідувати чітким рекомендаціям програми. Якщо у вас з якихось причин не вийшло перепрошити флешку, краще зверніться до фахівців, щоб не погіршити становище і не втратити зберігається на ній інформацію.