Як дізнатися номер флешки. Як дізнатися Яка у мене флешка.

Флешка, як і будь-яка інша електроніка, володіє своїм серійним номером, за яким її можна було б у разі необхідності її ідентифікувати. З'ясувати серійний номер флешки відносно нескладно залежно від типу її конструкції.
Інструкція
1
Огляньте корпус флешки. На одному з його елементів може бути набитий серійний номер. Як правило у флешок є кілька серійних номерів: один унікальний і один загальний. Загальний серійний номер набивається або наклеюється на корпусу всіх флешок однієї партії і моделі, другий - унікальний, міститься безпосередньо в програмному забезпеченні носія.
2
Отже, в першому випадку, щоб дізнатися загальний номер флешки, вам потрібно буде розкрити її корпус (якщо номер не міститься на зовнішніх його елементах). Врахуйте, що в цьому випадку про гарантійний ремонт (якщо він ще діє) не може бути й мови. Зверніть увагу не тільки на пластмасові деталі, але і на саме залізне «жало» флешки. Номер її може бути завдано і на нього.
3
Зайдіть в редактор реєстру, щоб дізнатися номер флешки. Як вже говорилося раніше, унікальним серійним номером флешки, виготовленої за специфікацією, можна вважати номер, внесений в її програмне забезпечення - InstanceID. Щоб зайти в редактор реєстру, перейдіть в меню кнопки «Пуск», потім виберіть пункт "Виконати".
4
В командний рядок впишіть regedit і натисніть клавішу Enter. З'явиться вікно з каталогом папок. Послідовно розкриваючи потрібні папки, перейдіть в директорію HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSetEnum/USB. В папці USB ви знайдете всю інформацію по вашій флешці, включаючи і унікальний серійний номер.
5
Постарайтеся знайти папери і документи, які йшли в комплекті з флешкою. Мається на увазі гарантійний талон, який вам заповнювали в магазині при її покупці. На гарантійному талоні має бути вказаний серійний номер відповідно до якого саме ця флешка, а не яка-небудь інша буде в разі потреби підлягати гарантійному ремонту. Іноді серійний номер міститься і в інших документах (специфікації від виробника), але це випадок вкрай рідкісний.