Як зробити mod.

Деякі комп'ютерні ігри тільки завдяки старанням фанатів і їх непереборному бажанню покращити улюблений мультимедійний продукт стали популярними. Кожного геймера рано чи пізно відвідує думка чи ідея, як можна поліпшити ту чи іншу гру. Саме так і створюються mod'и.
Інструкція
1
Перевірте наявність модифікацій до гри в інтернеті, щоб зробити mod. Це потрібно в першу чергу для того, щоб дізнатися, наскільки структура гри податлива до змін. Яскравим прикладом є гра Source. Подивіться в інтернеті - вона має більше тисячі аматорських модифікацій, тому що її движок, якщо можна так висловитися, дуже «дружелюбний» і без проблем засвоює всі додатки, на відміну від движка гри Bioshok, до якої на сьогоднішній день є всього декілька доповнень.
2
Використовуйте редактор від розробника гри, щоб створити mod. У цьому випадку у вас не буде проблем з адаптацією доповнення, оскільки воно буде створене на тому ж движку, що і оригінальна гра. Найяскравішим і потужним прикладом редактора є редактор карт до Warcraft 3. Він дає будь-якому геймеру проявити всю свою фантазію, не обмежує його можливості.
3
Запустіть редактор і починайте творити. Не варто засмучуватися, якщо немає офіційного інструменту. Можливо, що є неофіційний. Пошукайте в інтернеті - не виключено, що ви знайдете щось путнє.
4
Використовуйте програму 3d Max, щоб створити модель для Mod'а. Насамперед переконайтеся, що дана модель сумісна з грою. Потім, щоб гра використовувала ваше додаток, просто замініть вихідний файл новим. Надайте йому те ж ім'я, щоб не довелося коригувати шлях звернення до файлів.
5
Також якщо ви створюєте додаток за допомогою редактора, погортайте форуми ігровий тематики. Можливо, ви знайдете там корисні поради, які відкриють вам нові можливості стандартного редактора, раніше приховувалися від вашого пильного ока. Корисно буде подивитися навчальне відео зі створення нових персонажів і локацій. Не забувайте також регулярно шукати доповнення до стандартного редактору. Вони можуть бути для вас корисні.