Як почати загартовування.

Всі ми після чергової застуди даємо собі обіцянку загартовуватися. І навіть починаємо це робити. Але чи то робимо неправильно, чи то не так велико бажання, і вже через якийсь час гартують процедури забуті назавжди. А дарма. Загартовування зміцнює імунітет, активізує серцеву діяльність, уповільнює процеси старіння. Якщо ви після цих слів все-таки вирішили загартовуватися, робіть це правильно, і тоді загартовування стане для вас улюбленим заняттям.
Інструкція
1
Почніть загартовування з приємних повітряних ванн. Вийдіть на хвилину на балкон, вдихніть свіжість ранку повні груди і повертайтеся назад до кімнати. Відразу ж відчуєте, як приємним теплом наливається тіло. І з кожним днем збільшуйте час таких «ванн». Якщо ж балкона немає, відкрийте вікно (звичайно, щоб протягу не було) і зробіть кілька простих вправ.
2
Контрастний душ - теж хороший метод загартовування. Тільки не перестарайтеся: не потрібно після гарячої води обливати себе крижаною. Температуру води теж потрібно знижувати поступово. Для першого разу підійде просто тепла вода, через кілька днів можна вже обливатися прохолодною водою. І для початку не потрібно робити це кожен день, три рази на тиждень буде достатньо.
3
Після обливання розтирала сильно рушником - тільки вберіть воду з тіла, а згодом нехай вода сама випарується з шкіри. Тут спрацюють два види загартовування - повітряні ванни і обливання.
4
Якщо ви вже не в перший раз обливаєтеся, спробуйте найяскравіший і споконвічно російська контраст - з гарячої лазні в холодну ополонку (річку) або в сніг.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1ThlpIrPLN4
Зверніть увагу
Якщо ви застуджені, не починайте загартовування, дайте організму спочатку впоратися з хворобою, а потім вже приступайте до профілактики - загартовуванню.