Як налаштувати кидок портів.

Проброс портів являє собою систему, що дозволяє виконати звернення із зовнішньої мережі/інтернету до комп'ютера, який знаходиться в локальній мережі за маршрутизатором або роутером. Доступ можна організувати за допомогою перенаправлення даних на потрібний порт.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - маршрутизатор;
  • - DC ++;
  • - Utorrent.
Інструкція
1
Налаштуйте переадресацію портів у своєму роутере, наприклад, D-Link. Для цього перейдіть в налаштування маршрутизатора, виберіть пункт Advanced, далі Port Forwarding. Максимальна кількість правил, яке можна створити в даному роутері для організації проброса портів - двадцять чотири. Встановіть прапорець в полі правила, введіть його ім'я. Потім виберіть додаток, для якого буде виконано дане правило, та номер порта. Введіть IP адреса.
2
Виконайте настройку проброса портів в додатку DC ++. В програмі перейдіть в пункт «Налаштування з'єднання». В поле «Налаштування вхідних з'єднань» виберіть пункт «Брандмауер з ручним перенаправленням портів». Для організації файлообміну всередині мережі в поле адреси впишіть свій внутрішньомережевої IP-адресу, виданий провайдером за договором.
3
Якщо необхідно працювати з DC ++ через інтернет, впишіть в це поле виділений адресу. В поле «Порти» впишіть значення портів, за якими працюватиме клієнт.
4
Поверніться в налаштування роутера, в поле Public Port вкажіть значення портів, з яких перенаправлятиметься зовнішній трафік в підмережа. Виберіть тип трафіку для переадресації. Також вкажіть внутрішньомережевої IP-адресу, на який роутер виконуватиме переадресацію трафіку. Його можна дізнатися зі стану підключення локальної мережі.
5
Налаштуйте переадресацію портів для додатка Utorrent. Перейдіть в налаштування програми, виберіть пункт «З'єднання» Вкажіть порт для переадресації в роутере. Натисніть кнопку «ОК», перейдіть в налаштування роутера.
6
Аналогічно налаштуйте правило для переадресації для даної програми. Для коректної роботи даного додатка вам знадобиться послуга виділеного адреси, підключити її можна у свого провайдера. Без цього ви не зможете повноцінно виконувати роздачу торрентів, вона займатиме лише третина вашого каналу.
Налаштування служби Port Forwarding, або проброса портів, може знадобитися користувачеві при використанні модему в якості маршрутизатора із застосуванням активної служби брандмауера для забезпечення безпеки підключень. В даному випадку розглядається маршрутизатор D-Link.
Інструкція
1
Викличте основне меню системи Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в розділ «Усі програми». Запустіть використовуваний браузер і введіть значення 192.168.0.1 в текстове поле адресного рядка для входу в веб-інтерфейс модему.
2
Введіть значення admin послідовно в обидва поля діалогового вікна («Ім'я користувача» і «Пароль») і введіть до веб-інтерфейс маршрутизатора натисканням кнопки «Вхід». Вкажіть бажане значення нового пароля в новому діалоговому вікні та застосуйте зміни натисненням кнопки «Зберегти». Введіть значення admin в поєднанні з новим паролем в наступному діалоговому вікні і розкрийте меню «Брандмауер» в лівій частині вікна програми.
3
Вкажіть пункт «Віртуальні сервери» і скористайтеся кнопкою «Додати», розташованої під таблицею каталогу серверів. Не міняйте значення в поле "Шаблон" і введіть будь бажане значення латиницею в поле «Ім'я». Вкажіть пристрій, підмет кидок портів, в поле «Інтерфейс» і виберіть потрібний протокол в випадаючому списку рядка «Протокол».
4
Виберіть порт отримання запиту в полях «Зовнішній порт (початковий) і« Зовнішній порт (кінцевий) »і ведіть номер перенаправлення отриманого запиту в рядках« Внутрішній порт (початковий) »та« Внутрішній порт (кінцевий). Введіть значення IP-адреси інтерфейсу, що підлягає кидок портів, в рядку «Внутрішній IP» і збережіть створене правило натисканням кнопки "Змінити".
5
Підтвердіть застосування зроблених змін натисканням кнопки «Зберегти» у правій верхній частині вікна «Брандмауер/Віртуальні сервери» або створіть друге правило вищеописаним методом з зазначенням різних інтерфейсів для проброса єдиного порту для інтернет- сполуки та локальної мережі.
6
Використовуйте той же алгоритм дій в будь-якому іншому маршрутизаторе з урахуванням функціональних відмінностей моделі.