Як почати мережеву гру.

Індустрія комп'ютерних ігор дуже швидко розвивається. На даний момент в більшості ігор існує можливість грати по мережі. Грати по мережі значно цікавіше, оскільки ви граєте з реальними людьми, а не з комп'ютером.
Інструкція
1
По мережі можна грати в різні ігри: стратегії, аркадні ігри, симулятори гонок. Особливий інтерес для мережевої гри представляють стратегії. Саме в цих іграх найбільш цікаво грати проти реального гравця, а не проти комп'ютера.
2
Щоб почати мережеву гру , в головному меню гри потрібно вибрати іконку «Гра по мережі». Мережа може бути локальна або віртуальна (гра через інтернет). Слід зазначити, що для гри через інтернет в сучасні ігри потрібно висока швидкість передачі даних.
3
Далі один з гравців повинен створити нову гру , вибравши її умови, такі як карта для стратегії, траса для гоночних симуляторів, кількість гравців та інші. Після чого інші гравці зможуть приєднатися до створеної грі. У більшості ігор є вбудований чат, в якому гравці можуть спілкуватися до початку гри.
4
Коли всі гравці приєднаються до створеної грі і будуть готові почати грати, користувач, який створив гру , запускає ігровий процес. Існують величезні інтернет-портали, за допомогою яких гравці з різних країн можуть грати в улюблені ігри. Для гри на таких порталах потрібна додаткова реєстрація через інтернет.
5
Існують також онлайн-ігри. Ці ігри розташовані на віддалених серверах. Ігровий процес на цих серверах протікає цілодобово. Безліч людей можуть приєднатися до гри в будь-який час. Такі ігри, як правило, об'єднують десятки тисяч гравців. Прикладами таких ігор є Travian, Lineage, World of Warcraft.
6
Почати грати в онлайн-ігри можна, як правило, безкоштовно. Проте надалі для отримання переваги в грі є можливість вкладати в гру реальні гроші.
7
Потрібно відзначити, що гра по мережі є більш складною у порівнянні з одиночною грою. Однак тільки в грі з реальними супротивниками ви зможете навчитися добре грати.