Як зробити usb навушники. Як зробити тимчасове татуювання в домашніх умовах тушшю.

Для використання навушників за допомогою USB-інтерфейсу знадобиться додаткове обладнання. Також часто виникають проблеми з програмним забезпеченням, тому як його буває дуже важко знайти в інтернеті.
Вам знадобиться
  • - перетворювач сигналу;
  • - знімна звукова карта.
Інструкція
1
Придбайте пристрій, який перетворює цифровий сигнал, що надходить з порту USB в аналоговий, з яким зазвичай і працюють навушники . Це пристрій називається цифро-аналоговий перетворювач, в даному випадку - з інтерфейсом USB. Це обумовлено тим, що аудиоустройства здатні сприймати тільки надходить з програвача або звукової карти аналоговий сигнал, а інтерфейс USB працює зовсім по-іншому. Такі пристрої можна придбати в комп'ютерних магазинах, точках продажів радіотехніки і так далі.
2
Найкраще використовуйте якісні пристрої щоб не пошкодити порти комп'ютера і навушники . Цифро-аналоговий перетворювач в даному випадку буде мати розмір трохи більше звичної вам флеш-карти.
3
Знайдіть драйвера для вашого перетворювача в інтернеті; найкраще виконувати пошук за тематичними форумам. Швидше за все, вони і раніше були написані користувачами даного пристрою.
4
Якщо ж ви не знайдете потрібного програмного забезпечення, вам доведеться написати його самостійно, використовуючи навички програмування на мовах С. Звичайних поверхневих знань тут буде недостатньо, оскільки робота вимагає від вас навичок рівня професіонала. У разі відсутності у вас таких ви також можете скористатися альтернативним способом.
5
Знайдіть у комп'ютерних магазинах вашого міста спеціальні пристрої у вигляді флеш-карти, що представляють із себе знімний звуковий контролер USB. У більшості випадків вони вже містять всередині карти драйвера і працюють тільки з навушниками і колонками. Також їх часто застосовують при запису звуку з мікрофону у випадках, коли заміна внутрішньої звукової карти неможлива. Цей варіант набагато зручніше попереднього, але поганий тим, що має досить обмежене число способів застосування.
Корисна порада
Користуйтеся знімними звуковими адаптерами.