Як скасувати bind.

Для здійснення змін в управлінні комп'ютерної гри Counter Strike існує спеціальне меню. Також зміни доступні з консолі і при редагуванні файлу конфігурації.
Інструкція
1
Відкрийте консоль в грі Counter-Strike шляхом натискання тильди. Введіть в неї код Unbind і введіть назву клавіші. Відкрийте панель управління і встановіть для даної клавіші іншого значення і застосуєте зміна.
2
Виконайте скидання налаштувань управління на параметри за замовчуванням в меню гри, яке відповідає за конфігурацію. Також для здійснення скидання налаштувань ви можете заздалегідь зберегти копію файлу конфігурації, після чого перейти до внесення змін, коли вам потрібно буде відновити настройки.
3
Відкрийте файл config.cfg, який знаходиться в папці з встановленою грою. Зазвичай за умовчанням вона розташовується в директорії Games на локальному диску; також це може бути Program Files або будь-яка інша обрана вами вручну. Файл config.cfg відкривається за допомогою звичайного текстового редактора і містить в собі інформацію стосовно використовуваних вами ігрових налаштувань, в тому числі і конфігурацію управління.
4
Виберіть клавішу, бинд для якої хочете скасувати і встановіть на неї значення за замовчуванням. Збережіть зміни і закрийте редактор. Найкраще щоб уникнути появи проблем з невірним редагуванням конфігурації попередньо зробіть копію файлу робочих налаштувань в окремій директорії.
5
Якщо ви хочете налаштувати інші функції, пов'язані з управлінням в грі Counter Strike, скористайтеся редагуванням вищезгаданого файлу. Просто періть букви на місці вже призначених клавіш і замінюйте їх іншими.
6
Не користуйтесь спеціальними утилітами для зміни ігрових налаштувань, найчастіше це негативно позначається на ігровому процесі. Для налаштування гри за допомогою сторонніх пристроїв керування найкраще користуватися стандартною конфігурацією, оскільки нерідко виникають конфлікти при внесенні змін.
Корисна порада
Копіюйте конфігурацію налаштувань за замовчуванням до внесення змін.