Як запустити готовий сервер.

Запуску готового ігрового сервера передує досить тривала процедура його створення і налаштування. Зокрема це стосується комп'ютерної гри World Of Warcraft 3.1.3. Тут існує безліч особливостей, які необхідно врахувати для успішного завершення його створення.
Вам знадобиться
  • - програма-сервер;
  • - NavicatSQL;
  • - оновлення для Framework до версії 3,5;
  • - підключення до інтернету;
  • - статичний IP.
Інструкція
1
Скачайте на ваш комп'ютер безпосередньо сам сервер World Of Warcraft 3.1.3. Завантажте також інше необхідне програмне забезпечення - це Navicat MySQL 7.28, Microsoft Net Framework версії 3,5 і вище, екстрактори, присутні в збірці. Після цього також налаштуйте IP адреса в якості статичного, оскільки в іншому випадку ваш ігровий сервер працювати не буде.
2
Виконайте установку завантаженого програмного забезпечення. В першу чергу інсталюйте Microsoft Net Framework, після чого перезавантажте комп'ютер і виконайте решту кроків. Відкрийте архів з сервером і перемістить з нього папку Server в директорію вашого жорсткого диска.
3
Зайдіть в переміщенням папку, знайдіть в ній директорію з назвою MaNGOS. Перейдіть далі в «Витяг карт» і всі її вміст скопіюйте в папку ігрового клієнта, який в обов'язковому порядку повинен бути попередньо пропатчен до версії 3.1.3.
4
Зайдіть в директорію використовуваного вами клієнта і запустіть з нього vmapexstact_2. Після завершення розпакування знаходяться в архіві файлів запустіть ad. Також дочекайтеся закінчення операції. З'явилися після розпакування папки скиньте в директорію MaNGOS.
5
Скопіюйте ваш IP-адресу. Відкрийте папку Server, в ній знайдіть директорію Home. В пункті відкрився меню перейменуйте папку з IP-адресою на вашу адресу. Після цього відкрийте дану директорію і знайдіть в ній ще дві папки - www і sql. Знайдіть у першій файл конфігурації з назвою config.php.
6
Відкрийте його за допомогою текстового редактора і в рядку з назвою $ server = змініть значення на ваш IP-адресу. Запустіть ваш оглядач і в адресному рядку пропишіть наступне: http://, після чого вставте скопійоване раніше значення адреси. Якщо ви створюєте сервер для гри по локальній мережі, використовуйте IP-адреса 127.0.0.1. З теки denver в цьому випадку також запустите run.exe.
7
Встановіть скачаний вами NavicatSQL. Запустіть його і натисніть на File. Виберіть в меню New Connection Name. Впишіть значення Realmd. В наступному полі Host Name/IP address впишіть назву IP, що використовується для гри по локальній мережі. В Username введіть mangos, в поле пароля - те ж саме.
8
Застосуйте зміни. Підключіться після цього до бази з назвою Realmd, для чого клацніть по ній лівою кнопкою миші і виберіть відповідний пункт. У з'явилися таблицях виберіть подвійним натисканням Realmlist. В поле вводу імені замініть значення на ваш розсуд, в поле адреса пропишіть ваш IP.
9
Створіть аккаунт через сайт або програму MaNGOS. Повторіть підключення до бази Realmd, але при цьому зайдіть в настройки саме аккаунта, вказавши значення 1 для модератора, 2 - для ГМ і 3 - для адміністратора в рядку gmlevel. Натисніть на запуск сервера .
Корисна порада
В даному випадку в режимі адміністратора дозволено використовувати різні коди.