Як вводити пароль в консолі.

Для здійснення функцій управління та внесення в ігровий процес Counter Strike додаткових змін існує спеціальна консоль, в яку ви можете вводити паролі, що відкривають доступ до додаткових функцій. Паролі доступні в інтернеті, а також у спеціальних програмах на кшталт CheMax.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Запустіть консоль в грі Counter Strike, використовуючи для цього клавішу "~" (зазвичай у варіантах російської розкладки розташовується на одній клавішею з літерою Е). Введіть код, який вам необхідний для реалізації тієї чи іншої додаткової функції, після чого натисніть клавішу Enter.
2
Вводите коди, попередньо переключивши розкладку на латиницю. Для того щоб дізнатися, які команди в даній грі необхідно вводити для зміни того чи іншого параметра, скористайтеся інтернетом або спеціально розробленими програмами з базами даних паролів до ігор, наприклад, CheMax.
3
Зверніть увагу, що введення кодів для відкриття вами доступу до додаткових функцій доступний тільки при звичайному режимі, у випадку, якщо ви граєте в мережеву версію, коди не діють в більшості випадків, за винятком тих випадків, коли ви є адміністратором сервера.
4
У властивостях ярлика гри Counter Strike введіть додатково слово console в рядку «Об'єкт параметр» - для цього клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть «Властивості», після чого натисніть на кнопку «Знайти об'єкт».
5
Перебуваючи в папці з встановленою грою, знову клацніть правою кнопкою по ярлику запуску. Для того щоб відкрити доступ до вводу кодів, попередньо впишіть в консоль чит-код sv_cheats 1. Після цього впишіть в неї команду restart, введення проводиться без лапок.
6
Використовуйте для отримання додаткових грошей чит-код impulse 102, для зміни параметрів гравітації - sv_gravity (999-999999), тут ви можете вказати будь-яке число, а щоб повернути значення за замовчуванням, використовуйте значення 800.
7
Щоб відкрити доступ до функції прискорення руху вперед, введіть в консоль cl_forwardspeed 999, тому - cl_backspeed 999. Якщо ви хочете придбати зброю на самому початку гри, введіть mp_buytime. Дізнайтеся решта чит-коди за допомогою спеціальних програм і тематичних сайтів, а ще краще грайте без них.
Корисна порада
Не користуйтесь консоллю для введення чит-кодів - це позбавляє сенсу проходження гри.