Як зібрати mkv.

Mkv - це контейнер, що містить в собі велику кількість аудіо- і відеопотоків, субтитрів і так далі, що досить зручно для тих, хто воліє використовувати додаткові функції при перегляді фільмів. Зазвичай даний файл містить в собі декілька звукових доріжок відразу - це найбільш часто зустрічається варіант.
Вам знадобиться
  • - програмне забезпечення для відкриття mkv.
Інструкція
1
Скачайте спеціальне програмне забезпечення, що підтримує різні функції для даного формату. Програм досить багато, ви можете скористатися тією, яку вважаєте за найбільш зручною для вас, але зверніть увагу на те, що вона повинна в обов'язковому порядку підтримувати функції відкриття контейнера, наприклад, утиліта MKVmerge GUI дуже добре підходить для виконання операцій з упакованими файлами, а функції відкриття самого контейнера не підтримує. Тут можна скористатися її програмою-додатком MKVExtract GUI. Вона витягує складові частини контейнера - звукові доріжки, відеозапису і субтитри, а також дозволяє додавати в нього нові файли підтримуваного формату.
2
Встановіть на ваш комп'ютер завантажене програмне забезпечення, після чого перейдіть до розпакуванні файлу. Це робиться досить дуже швидко і просто завдяки інтуїтивному інтерфейсу програми.
3
У списку, файлів контейнера виберіть для редагування необхідний матеріал, виконайте всі необхідні дії по їх перетворенню в окремих утиліти, після чого відредагуйте саме його зміст.
4
Ви можете самостійно додати або видалити, наприклад, файли субтитрів у відповідності з вашими вподобаннями, змінити звукові доріжки і так далі. Зверніть увагу, що незважаючи на те, що «матрьошка» підтримує безліч форматів, переконайтеся відповідно додаються вами файлів.
5
Для того щоб зібрати файл .mkv, визначтеся в кінцевій конфігурації і натисніть відповідну кнопку в меню програми. Таким же чином відбувається створення даного файлу - в редактор додаються відеофайли, звукові доріжки, субтитри, все це збирається, і в результаті у вас виходить відео, найчастіше хорошої якості, з можливістю перегляду в різних варіантах озвучення, з субтитрами, без субтитрів і так далі .
Корисна порада
Користуйтеся спеціально призначеними для даного формату редакторами.