Як навчитися кататися на ковзанах заднім ходом. Як навчиться кататися на хокейних ковзанах.

Якщо ви хоча б один раз вставали на ковзани, напевно, вам хочеться повторити цей досвід. А якщо ви вже достатньо впевнено катаєтеся, вас, звичайно ж, цікавить, як кататися заднім ходом. Це не стільки необхідно, скільки цікаво і незвично. Але в цій справі найважче - почати, адже так складно контролювати ситуацію, коли мчиш спиною вперед.
Інструкція
1
Насамперед передбачте щоб на ковзанці, на якому ви будете навчатися кататися заднім ходом, було огорожу, лава або стінка, за яку можна триматися руками, а також не надто багато інших катаються, щоб не заважали вам вчитися, і ви навряд чи з кимось зіткнулися. Не забудьте про захист: якщо вона буде на вас, при падінні не повинно статися нічого страшного.
2
Приступаючи до уроків катання спиною вперед, не поспішайте розвертатися і їхати заднім ходом. Для початку відштовхніться руками від будь-якої опори і прокотіться спиною вперед. Так ви можете відчути, що приблизно відчуває людина, коли катається задом.
3
Тепер прийміть правильне положення. Щоб відчувати себе стійкіше, ставте одну ногу хоча б на полботинка попереду другий, а самі ноги тримайте трошки напівзігнутими в колінах.
4
Далі можна приступати до освоєння техніки. Отже, встаньте спиною до того напрямку, куди збираєтеся поїхати. Згадайте ті рухи, які робите при звичайному русі на ковзанах вперед. Тепер зробіть все те ж саме, тільки навпаки: поставте толчковую ногу під кутом і відштовхніться, але відштовхування здійснюйте трохи по дузі.
5
Нарешті, завжди стежте за тим, куди їдете. Катаючись заднім ходом, звикайте дивитися через плече. Нічого приємного при падінні на якогось малюка або стареньку не відбудеться.