Як видалити обліковий запис Steam.

Сервіс Steam дозволяє зареєстрованим в даній системі учасникам купувати ліцензійні ігри. Функції управління аккаунтом здійснюються як на сайті, так і за допомогою спеціального програмного забезпечення.
Інструкція
1
Оскільки видалити акаунт в системі Steam неможливо, скористайтеся функцією його блокування. Це робиться з меню профілю на сайті.
2
Для блокування вам необхідно мати доступ до свого облікового запису і поштової скриньки, який був зазначений вами при реєстрації. Також блокування аккаунта відбувається адміністраторами в разі виявлення порушень умов користування системою. Приводом для видалення акаунта можуть бути факт продажу облікового запису, фішинг-атаки, крадіжка чужих акаунтів, спільне їх використання кількома особами, виявлення порушень при реєстрації подарунків, злом і піратство, шахрайство з банківськими картами і так далі. Для отримання додаткової інформації про правила користування прочитайте відповідний пункт правил користування послугами.
3
У разі якщо ваш акаунт не блокується з яких-небудь причин, зверніться до одного з працівників техпідтримки за наданням інформації з даної теми. Після блокування вам стануть недоступні функції покупки ліцензій на комп'ютерні ігри та інші послуги, що надаються сервісом, але ваш обліковий запис залишиться в базі Steam.
4
Якщо ви просто не збираєтеся надалі користуватися послугами, що надаються сервісом Steam, просто залиште облікову запис без змін. Цілком можливо, що надалі вона вам знадобиться.
5
Чи не продавайте свій аккаунт, оскільки це заборонено правилами надання послуг і крім блокування аккаунта може спричинити за собою інші наслідки відповідно до правил.
6
Ви також можете здійснювати покупку ліцензії для інших користувачів самостійно, використовуючи обліковий запис , але спільне використання аккаунта двома і більше особами заборонено і може також спричинити за собою певні негативні наслідки.
Зверніть увагу
Облікові записи в системі Steam не підлягають видаленню.