Як прогріти південний міст.

Південний міст являє собою функціональний контролер комп'ютера, також він відомий як контролер-концентратор вводу-виводу даних. Зазвичай це мікросхема, що зв'язує «повільні» взаємодії або роз'єми шин.
Вам знадобиться
  • - електроплита;
  • - корпус;
  • - материнська плата;
  • - припій.
Інструкція
1
Зробіть електроплиту своїми руками, щоб виконати прогрів південного міст а в домашніх умовах. Для цього використовуйте дві цеглини, що мають канавку під спіраль. Їх необхідно обжати сталевим кожухом товщиною півміліметра, ніжки повинні бути висотою близько вісімнадцяти сантиметрів.
2
Зробіть відкриту спіраль потужністю 2 кВт. Не встановлюйте на спіраль регулятор. Якщо все ж на плиті є регулятор, дослідним шляхом підберіть його положення таким чином, щоб температура плавно доходила до ста вісімдесяти градусів за одну-дві хвилини.
3
Виріжте лист заліза товщиною пів міліметра; розмір його повинен збігатися з розміром плити, щоб їм можна було прикрити спіраль під час прогрівання південного міст а. Візьміть два каркаса від системних блоків, а також лист металу з них же, куди закріплюється материнська плата. Зазвичай він робиться з отворами.
4
Прикрутите на лист з системного блоку материнську плату, щоб її бува не повело. Потім прикрийте зайві отвори листовим металом. Випаяти з материнської плати вивідні електроліти. Під південний міст помістіть зі шприца спіртоканіфоль, укладіть його над плитою на відстані близько чотирнадцяти сантиметрів. Це відстань забезпечить рівномірний прогрів південного міст а. Далі грійте близько п'яти хвилин, поки не закипить флюс.
5
Покладіть на материнську плату аркуш білого паперу, потім вимкніть плиту, через кілька хвилин додайте ще флюсу, щоб продовжити прогрівати південний міст . Знову включіть і грійте на тій же відстані близько восьми хвилин, потім опустіть вниз до відстані десять сантиметрів.
6
Через кілька хвилин станеться розплавлення припою під міст ом, поштовхатися голкою міст в різні боки, постукайте зверху, вимкніть і почекайте близько сорока хвилин до повного охолодження. Якщо міст під час прогріву підводиться, покладіть на нього щось типу монети.