Як налаштувати ресівер svec.

Для більш простий налаштування каналів ресивера Svec ви можете скористатися звичайним введенням кодів доступу. Зверніть увагу, що в деяких моделях відсутня програма, в яку необхідно вписувати ключі.
Вам знадобиться
  • - програма прошивки;
  • - кабель для підключення до комп'ютера;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для перегляду збилися каналів на ресівері Svec включіть ваш ресівер і зайдіть в головне меню. Виберіть варіант настройки конфігурації і перейдіть в input code.
2
Оберіть серед варіантів вид ключів, які хочете ввести для перегляду каналів і натисніть на кнопку з командою add в самому низу. Впишіть ключ ля розкодування, після чого натисніть на кнопку виклику меню. Далі натисніть і утримуйте info. У який з'явився поле впишіть ім'я провайдера і збережіть зміна.
3
Для отримання доступу до додаткових налаштувань ресивера Svec виконаєте його перепрошивку. Це робиться за допомогою спеціального нуль модемного кабелю, який ви можете придбати у точках продажу радіотехніки або магазинах побутової техніки, комп'ютера та інтернету.
4
Завантажте програмне забезпечення до вашої моделі пристрою разом з програмою для виконання процедури перепрошивки (в даному випадку Svec TiniTools).
5
Встановіть її на ваш комп'ютер, після чого з'єднайте між собою пристрої за допомогою кабелю. Виберіть в налаштуваннях програми порт підключення та модель пристрою, також при необхідності змініть та інші настройки залежно від конфігурації вашої моделі.
6
Скопіюйте наявну на пристрої прошивку в ваш комп'ютер. Це робиться на всякий випадок для того, щоб надалі уникнути втрат даних і мати можливість повернутися до первісної налаштуванні. Для того щоб визначити, чи розпізнає пристрій в системі, подивіться на колір індикатора нижнього вікна, який повинен забарвитися в зелений.
7
Виконайте стирання старої програми прошивки з ресивера , після чого завантажте нову версію. Після заміни програмного забезпечення включите пристрій і налаштуйте канали зручним для вас чином. Не користуйтеся перепрошивкой для отримання доступу до безкоштовного перегляду каналів - це незаконно.
Корисна порада
Якщо ви що раніше не прошивали ресивер, скачайте сервісну інструкцію по вашій моделі.