Як навчитися швидко набирати текст.

Вміння швидко набирати текст на клавіатурі надзвичайно важливо для тих, хто працює з документами на комп'ютері, пише статті або спілкується з клієнтами на форумах або в месенджер. Це вміння стане в нагоді і простим користувачам, яким також доводиться досить часто користуватися клавіатурою в інтернет-спілкуванні.
Вам знадобиться
  • Програма для навчання сліпому методу друку.
Інструкція
1
Вирішіть для себе, яка швидкість друку вам потрібно. Якщо ви хочете просто набирати невеликі повідомлення кілька разів на день, не витрачаючи час на пошук потрібних букв на клавіатурі, вам достатньо потренуватися в наборі текст ов пару днів. За цей час ви вивчите розкладку клавіатури і придбаєте достатній навик неспішного набору текст а двома-трьома пальцями. Якщо ж ви хочете швидко працювати з великим об'ємом текст ових повідомлень, вам буде потрібно опанувати десятипальцевим методом сліпого друку.
2
Скачайте в інтернеті одну з програм для навчання сліпому десятипальцевому методу друку. Деякі подібні програми можна купити на сайтах виробника, але більшість тренажерів доступні для безкоштовного скачування, наприклад, програма Stamina. Якщо ви віддаєте перевагу навчатися по-старому, ви можете взяти в бібліотеці підручник з навчання машинопису. Вправи для постановки рук і заучування клавіатури однакові і в підручниках і в програмах-тренажерах.
3
Регулярно займайтеся набором текст а, приділяйте цьому заняттю як мінімум 15-20 хвилин в день. Виконуйте вправи з розвитку вміння сліпий десятипальцевий друку на клавіатурі. Пам'ятайте, що навик формується поступово, тому не слід очікувати збільшення швидкості друку після кількох занять. Намагайтеся набирати текст десятьма пальцями навіть, якщо ви не тренуєтеся в навчальній програмі, а просто спілкуєтеся в чаті.
4
Слідкуйте за своїми успіхами. Програми-тренажери хороші тим, що ви можете легко стежити за своїм прогресом. Ви завжди можете звернутися до результатів виконаних вправ і переконатися в тому, що ваша швидкість набору текст а зростає, а кількість помилок зменшується. Якщо ви не використовуєте навчальну програму, вам необхідно регулярно перевіряти свою швидкість друку, засікаючи, який обсяг текст а ви можете надрукувати за певний відрізок часу.