Як відзначити День студента в інституті.

Навчання в інституті, мабуть, - один з найяскравіших і незабутніх етапів у житті кожної людини. Лекції, іспити, строгі викладачі, шпаргалки і постійне спілкування з однокурсниками - все це атрибути тільки студентського життя, тому, щоб весело відзначити День студента, бажано їх враховувати при проведенні свята.
Інструкція
1
Зберіть своїх однодумців (одногрупники, студенти одного факультету, бажаючі відзначити День студента ) і влаштуйте «мозковий штурм», присвячений майбутньому заходу. Нехай кожен учасник висловить свою думку, запропонує ідеї та конкурси. День студента можна провести як КВН або змагання між командами студентів з різних кафедр або факультетів. Захід можна також відзначити святковим концертом для студентів і викладачів, куди будуть включені танцювальні, театральні та вокальні номери.
2
Зведіть всі побажання в єдиний список і озвучте їх команді. Вирішіть колективно, який сценарій свята краще вам підходить. Призначте провідних свята і відповідальних реквізит, підбір номерів для концерту і т.д.
3
Поговоріть з керівництвом інституту (профком, завідувач кафедри, декан, проректор), де саме вам можна буде провести захід. Надайте керівництву кілька можливих сценаріїв свята і визначитеся з місцем його проведення. Наприклад, для великої кількості учасників і глядачів, швидше за все, знадобиться актовий зал, для невеликої групи студентів достатньо буде якогось приміщення на кафедрі, де немає обладнання, приладів і т.п.
4
Дізнайтеся, чи можна після концерту провести святковий фуршет в їдальні або кафе інституту. Якщо таке можливо, заздалегідь продумайте меню, розрахуйте, яку суму вам доведеться витратити і розділіть її на всіх учасників фуршету. Обов'язково дізнайтеся про можливість вживання спиртних напоїв в рамках святкової вечері.
5
Оскільки традиційно День студента зазначається одночасно з таким святом, як Тетянин день, не забудьте протягом заходу привітати всіх присутніх на святі дівчат і жінок з ім'ям Тетяна. Для такого випадку добре підійдуть невеликі пам'ятні сувеніри (брелоки, значки, кружки) або живі квіти.
Корисна порада
Так як День студента традиційно відзначається 25 січня, одним з можливих сценаріїв свята є лижні змагання, які зазвичай проводяться на стадіоні інституту. Обговоріть усі нюанси заходи з керівництвом або викладачами кафедри фізичної культури, а також враховуйте погодні умови.