Як відкрити ампулу. Як відкривати скляні флакони з ліками.

В ампулах продається рідкий препарат для ін'єкції, а у флаконах - порошкове ліки. Для розбавлення порошку у флаконі купите спеціальний розчинник. Уточніть попередньо у лікуючого лікаря, який розчинник підійде до виписаним препарату. Вміст ампули, як правило, розводити не потрібно.
Інструкція
1
1. Уважно огляньте скляну ампулу, прочитайте назву препарату, термін придатності і кількість препарата.2. Струсіть ампулу з ліками, щоб рідина опустилося вниз і спеціальною пилкою, яку знайдете в коробці з ампулами, надпілов «шийку» по окружності. Є ампули, які не потрібно підпилювати. Якщо на шийці є відмітка у вигляді точки, то надавав від себе, відкрийте ампулу.3. Ватою змоченою спиртом, відламайте спиляний кінчик ампули від себя.4. Опустіть голку в ампулу і, потягнувши поршень шприца, повільно наберіть ліки.
2
Якщо у вас не ампула, а флакон (відкритий вид ампули), то вчините образом.1. Відігніть за допомогою металевого предмета кришечку на флаконе.2. Наберіть шприцом розчинник для ін'екцій.3. Проткніть голкою протерту спиртом гумову кришку флакона.4. Введіть розчинник і струсіть кілька разів флакон для того, щоб порошок повністю растворілся.5. Наберіть в шприц. Можна ставити укол.