Як купити дешеві квитки в театр.

Інтелігентній людині хочеться бути в курсі театрального життя і дивитися цікаві новинки, але при сучасних цінах на театральні квитки це може виявитися дорогим задоволенням. Щоб купити дешеві квитки в театр, необхідно знати деякі секрети і хитрощі.
Вам знадобиться
  • - вільний час;
  • - комп'ютер з доступом до інтернету;
  • - гроші.
Інструкція
1
Щоб придбати квитки без націнки, купуйте їх тільки в касі театру і якомога раніше, можливо, навіть за місяць або два до вистави. Пам'ятайте, всі розповсюджувачі, навіть кіоски Московської дирекції театрально-видовищних кас (МТДЗК) додають до ціни квитка свою націнку, і вартість може зрости навіть до 5-7 тисяч рублів.
2
Поцікавтеся, чи є в театрі «вхідні» квитки - при цьому ви платите лише за вхід, а місце шукайте самі. Такі квитки коштують недорого. Дізнайтеся, чи є пільгові місця для студентів, інвалідів і пенсіонерів, при цьому не забудьте взяти відповідне посвідчення.
3
Якщо дістати квиток на виставу не вдалося, а потрапити на нього хочеться, спробуйте почергувати біля входу незадовго до початку вистави. Чудеса відбуваються, і на вашу долю, цілком імовірно, знайдеться зайвий квиток або «вхідний».
4
Врахуйте, що влітку театральний сезон завмирає, квитки коштують дешевше, а вільні місця в залі знайти набагато легше.
5
Щоб купити дешевий квиток у Великий театр, займайте чергу біля каси за 60 днів до вистави, якщо вам пощастить опинитися одним з перших, ви придбаєте квитки просто за смішною ціною. Врахуйте при цьому, що вечірні покази значно дорожче, ніж денні. Крім того, якщо ви студент денного відділення, у вас є шанс за годину до вистави купити квиток всього за 20 рублів, але при цьому необхідно вистояти довгу чергу.
6
В Московський художній театр ім. Чехова купити квитки дешево можна тільки в касі театру за ціною, вказаною на сайті. При цьому ви можете абсолютно безкоштовно забронювати місця.
7
Потрапити в театр п/р Табакова, заплативши всього 300-500 рублів дуже складно, для цього постійно караульте викид дешевих квитків на сайті.
8
Щоб потрапити в Майстерню Петра Фоменко, запишіться в лист очікування на сайті, вказавши бажану ціну квитка, і дочекайтеся дзвінка від адміністратора.
9
Щоб купити недорогий квиток на спектакль в «Ленком» або «Современник», потрапте на попередній продаж квитків (щосуботи з 11.00 до 12.00 - для пільговиків і з 12.00 до 15.00 - для всіх інших).
10
В театр ім. Вахтангова дешеві квитки можна легко купити в касі: підходите за два-чотири тижні і придбайте їх всього за 100-150 рублів за місце.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QAz-pZhrCfo