Як створити безкоштовно аватар.

Сучасне спілкування в інтернеті неможливо уявити без аватара - невеликого графічного зображення, службовця віртуальним портретом користувача. Аватар можна зробити самостійно з будь-якого вподобаного вам зображення.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - програма для роботи з графічними файлами, наприклад, Microsoft Office Picture Manager.
Інструкція
1
Оберіть на своєму комп'ютері зображення, з якого вам хотілося б зробити аватар. Це може бути цифрова репродукція будь-якої картини, фото пейзажу, кадр з фільму або ваша власна фотографія.
2
Відкрийте вибране зображення в програмі для роботи з графічними файлами, наприклад, в Microsoft Office Picture Manager. Виберіть вкладку «Змінити малюнки», на якій натисніть на рядок «Обрізка». По кутах і в середині кожної сторони зображення з'являться маркери, перетягуючи які, можна обрізати зображення по сторонам від обраного фрагмента. На панелі праворуч можна стежити за тим, як змінюються в результаті ваших маніпуляцій розміри малюнка.
3
Переконайтеся, що розміри, вирізаного вами фрагмента, відповідають вимогам до аватара м того чи іншого інтернет-ресурсу. Стандартним для аватарів вважається розмір 100 на 100 пікселів, але досить часто зустрічаються і інші розміри. Якщо після обрізки зображення занадто велике, його можна скорегувати, скориставшись рядком «Зміна розміру». У вкладці, в спеціальних віконцях можна встановити довільну широту і висоту зображення.
4
Збережіть результат своєї роботи. Аватар бажано зберігати у форматі JPG, оскільки цей формат найбільш широко поширений в інтернет-середовищі. Назва файлу надрукуйте латиницею. Зображення, у назві яких містяться кириличні літери, можуть не відображатися на деяких сайтах.
5
Скористайтеся спеціальними сервісами в мережі інтернет (наприклад, avadel.ru, pikyn.ru або avatarka.org), які пропонують безкоштовне виготовлення аватарок з ваших зображень. Покроковий процес створення аватарок на таких ресурсах дуже простий і не вимагає додаткових пояснень. На деяких сервісах з виготовлення аватарів ви зможете застосувати до свого зображення спеціальні ефекти: змінити яскравість або контрастність, вставити картинку в рамочку або зробити її чорно-білою.
Якщо ви спілкуєтеся на форумах, напевно помічали, що всі пости учасників відображаються разом з невеликою картинкою. Ця картинка і називається аватаром. Її присутність оживляє спілкування, дає якесь поняття про людину, яка за нею стоїть.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер,
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Створити аватар досить просто. У мережі є сайти, що спеціалізуються на цьому. Введіть в пошуковому рядку браузера назву ресурсу Gravatar.com або просто «створити аватар». У другому випадку потрібно буде вибрати сайт з тих, що запропонує браузер, а в першому перейдете відразу на головну сторінку потрібного сайту.
2
Спочатку зареєструйтеся. Ця процедура аналогічна реєстрації на будь-якому іншому ресурсі. Вкажіть свої дані, а також робочу адресу електронної пошти. Це необхідна умова для реєстрації, тому що на ваш e-mail має прийти підтвердження з сайту.
3
Увійдіть в свою поштову скриньку. Якщо прийшов лист, що містить посилання для активації реєстрації, перейдіть по ній і можете приступити до створення свого аватара.
4
На головній сторінці сайту виберіть кнопку «Створити свій граватар».
5
Після цього відкриється вікно «Менеджер граватар», де ви можете додавати картинки або завантажувати їх на свій комп'ютер.
6
У тому випадку, якщо в якості аватарки ви хочете мати свою фотографію, потрібно попередньо розмістити її на своєму комп'ютері. У діалоговому вікні, вкажіть шлях до вашого фото, натисніть на кнопку «Вибрати» і чекайте, поки фото завантажиться на сайт.
7
Далі буде потрібно вибрати категорію свій картинки з чотирьох представлених. Вибір за вами. Можете для кожної категорії довантажити різні зображення аналогічними способами, а можете відзначити одне фото для всіх.
8
Наступний крок - натисніть на панель «Управління граватар». Тут можна міняти зображення, підставляти підписи до них, змінювати категорії та ін. Створений граватар буде слідувати за вами по всіх ресурсах, де ви захочете залишити повідомлення.
9
Створити аватар для одного сайту або форуму ще простіше. В інтернеті представлена колекція платних і безкоштовних картинок-аватарок. Якщо потрібна унікальна картинка, її можна купити на ресурсі або завантажити свою на сайт-майстер. У майстерні онлайн можна прикріпити до зображення спецефекти, зробити колірну корекцію, створювати неповторний образ. Після того, як аватар створений, перейдіть на форум або в соціальну мережу в свій особистий кабінет.
10
Оберіть функцію «Редагувати дані» - «Вставити аватар». У діалоговому вікні, вкажіть шлях до шуканого файлу. Натисніть кнопку «Вибрати». У відповідному полі на вашій сторінці з'явиться це зображення.
Корисна порада
Найпростіший шлях для створення аватара - скористатися онлайн-майстерні, яких в інтернеті дуже багато.