Як кріпити сітку рабицю.

Сітка-рабиця - це простий у використанні, економічний матеріал, який дозволяє швидко змонтувати огорожу, не вдаючись для цього до допомоги фахівця. Паркан із сітки-рабиці являє собою легку конструкцію, яка не затінює рослини в саду, при цьому надійно захищаючи його від проникнення сторонніх.
Вам знадобиться
  • - рівень;
  • - дріт;
  • - арматура;
  • - трос.
Інструкція
1
Щоб закріпити сітку- рабицю, потрібно змонтувати основу майбутнього огородження. Зазвичай паркан з рабиці роблять на металевих або дерев'яних стовпах, які надійно вкопані в землю.
2
Підготуйте стовпи для кріплення сітки-рабиці заздалегідь. Якщо це деревина, її необхідно ошкурить, обробити спеціальним водовідштовхувальним мастикою. Металеві стовпи очищають від іржі, покривають фарбою або мастикою для металу, крім того, до них приварюють гаки для кріплення сітки - це оптимальний варіант, якщо ви плануєте зробити натяжна паркан із сітки-рабиці.
3
Якщо ви збираєтеся зробити каркасний паркан, то крім стовпів потрібні рами для кріплення сітки. Рами роблять з деревини, зварюють з металевих куточків або профілів. Висота однієї рами - від 1 до 2 метрів, ширину її краще не робити більше 3 метрів. Після того як рами готові, до них, за допомогою хомутів або тонкої гнучкої дроту, кріпиться сітка-рабиця. Готові рами з натягнутою на них сіткою закріпіть на вкопані в землю, а краще забетоновані стовпи.
4
У випадку, якщо ви обрали найпростіший вид паркану з сітки-рабиці - натяжна, необхідно спочатку вкопати всі стовпи, починаючи з кутових, а після цього кріпити сітку безпосередньо до стовпа. Вона або закріплюється на приварених заздалегідь гаках або, якщо гаків на стовпах немає, прив'язується до них за допомогою хомутів або дроту.
5
Натягувати сітку потрібно якомога сильніше, щоб вона не провисала. Спочатку прив'яжіть край сітки до стовпа і тільки після цього натягуйте її і кріпіть до наступного стовпа. Підніміть сітку над поверхнею землі на кілька сантиметрів, якщо хочете уберегти її від зайвого зволоження - якщо стека постійно стикається з вологим ґрунтом, вона швидко згниє.
6
По верхній кромці краще пропустити крізь сітку товстий дріт, трос, арматуру - це також охоронить сітку від провисання. Буде незайвим також, якщо ви пропустите дріт і через нижню крайку.