Як вставити об'єкт в фотографію. Як вставити об'єктами в фото в фотошопі.

Вставка зображення на новий фон відноситься до тих дій, які доводиться виконувати при створенні колажу. Для того щоб зображення виглядало в новому оточенні природно, буде потрібно видалити фон який додається об'єкта, змінити його розмір і колірну гамму. Всі ці операції можна виконати за допомогою програми Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення для вставки;
  • - фотографія з фоном.
Інструкція
1
Відкрийте обидві картинки, з якими збираєтеся працювати, в графічному редакторі, використавши опцію Open з меню File, виділивши одразу два файли.
2
Виділіть все зображення в файлі зі вставляються об'єктом і помістіть його поверх фонового шару з фотографією. Для виділення всієї картинки застосуєте поєднання клавіш Ctrl + A, а скопіювати об'єкт можна за допомогою поєднання Ctrl + C. Клікніть по вікну з фоном і вставте картинку поєднанням Ctrl + V.
3
Видаліть фон зі вставляемой картинки. Для цього створіть маску кнопкою Add layer mask з палітри шарів. Виберіть інструмент Brush Tool і зробіть основним кольором чорний. Клацніть по прямокутнику маски, який знаходиться праворуч від іконки шару, і зафарбуйте фон вставляемого об'єкта . Зафарбовані ділянки фону повинні ставати прозорими.
4
Змініть розмір вставляемого об'єкта так, щоб він виглядав на фотографії реалістично. Якщо об'єкт виявився більше, ніж потрібно, зменшіть його. Якщо вставляється картинка виявилася занадто мала, зменшіть розмір фонового знімка. Щоб мати можливість редагувати фон, клікніть по шару з фотографією і скористайтеся опцією Layer From Background з контекстного меню. Для зміни розміру застосуєте опцію Free Transform з меню Edit. Для того щоб пропорції зображення не спотворювалися під час зміни розміру, затисніть при трансформації клавішу Shift.
5
Якщо потрібно, змініть перспективу вставленого об'єкта . Така операція може знадобитися, якщо фоновий знімок і фотографія об'єкта зроблені під різними кутами. Поміняти перспективу можна за допомогою опції Perspective з групи Transform меню Edit.
6
Для того щоб предмет, вставлений в фотографію, виглядав природно, приведіть його колірну гамму у відповідність з колірною гамою фону. Це можна зробити за допомогою інструментів Levels або Curves, вікна налаштувань яких відкриваються опціями з групи Adjustment меню Image.
7
Якщо потрібно, відкиньте тінь від вставленого об'єкта . Щоб це зробити, продублюйте шар із вставленої картинкою і завантажте виділення з маски за допомогою опції Load Selection меню Select. В поле Channel виберіть канал, в назві якого є слово Mask.
8
Зафарбуйте виділення темним кольором за допомогою інструменту Brush Tool і приберіть виділення поєднанням Ctrl + D. Накладіть на вийшла заготовку для тіні фільтр Gaussian Blur, який знаходиться в групі Blur меню Filter. Налаштуйте радіус розмиття в залежності від того, як виглядають тіні на фоновому знімку. Якщо тіні м'які, поставте велику величину розмиття. Для створення тіні з жорсткішими краями налаштуйте невеликий радіус розмиття.
9
Перекладіть шар з тінню під шар з об'єктом і трансформуйте тінь так, щоб вона падала на поверхню під тим же кутом, що і решта тіні на фотографії. Для цього скористайтеся опцією Free Transform, затиснувши в процесі трансформації клавішу Ctrl.
10
Зробіть тінь прозорішою, змінивши величину параметра Opacity. Зайві частини тіні приберіть, відредагувавши маску шару.
11
Якщо ви хочете повернутися до редагування картинки, збережіть її в файл psd з усіма шарами за допомогою опції Save з меню File. Копію для перегляду можна зберегти в файл jpg опцією Save As з того ж меню.