Як намалювати феєрверк.

Розкішний сяючий феєрверк - гідне завершення великого свята. А феєрверк намальований може бути частиною урочистого оформлення або фрагментом святкового пейзажу. Малювати його краще гуашшю або будь-якими іншими непрозорими фарбами.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - твердий олівець:
  • - гуаш;
  • - акварель;
  • - поролонова губка;
  • - зубна щітка;
  • - дерев'яна паличка.
Інструкція
1
Яскраві зірочки і іскри краще виглядають на темному небі. Тому перед початком роботи підготуйте фон. Папір краще затонувати чорною або темно-синьою аквареллю. Змочіть лист водою і дайте йому трохи підсохнути. Наберіть на губку чорну акварель і розподіліть фарбу по всій поверхні. Можна зробити небо з переливами. Намалюйте спочатку кілька чорних і синіх плям у різних частинах аркуша, а потім розмажте фарбу по всій сторінці.
2
Накидайте контур феєрверк а. Це може бути зірка, квітка, змійка, грона або поєднання різних фігур. Лінія повинна бути дуже тонкою. Зробіть її простим олівцем. На темному тлі він буде майже не помітний, але лінія дасть вам необхідні орієнтири.
3
Намалюйте феєрверк методом набризкування. Якщо ви вважаєте, що ваші іскорки і зірочки будуть тільки в одній частині аркуша (наприклад, зверху) - закрийте інше непотрібними шматками паперу. Те ж саме зробіть для феєрверк а, що складається з декількох різнокольорових елементів. Виріжте з шматка шпалер лист, за форматом співпадає з малюнком. Визначте, де у вас знаходитиметься основний елемент феєрверк а, і виріжте квітка, зірку або просто коло. Закрийте лист трафаретом. Отвір у ньому може бути будь-якої форми. Наприклад, оформіть його краю довгими гострими зубцями, хвилями і т.д.
4
Наберіть на зубну щітку гуаш потрібного кольору. Розбризкайте її за допомогою дерев'яної палички над прорізом в трафареті так, щоб фарба лягала маленькими крапельками. Щітку тримаєте щетиною вгору на деякій відстані від листа. Паличкою проводите по щетині. Чим коротше і різкіше будуть ваші рухи, тим дрібніше і густіше вийдуть краплі. Зніміть верхній лист і дайте малюнку висохнути. Точно так же виріжте трафарети для інших частин феєрверк а і повторіть процедуру.
5
Щоб намалювати феєрверк олівцями або кольоровою крейдою, натріть олівець або крейда потрібного кольору на крупній наждачкою або навіть просто ножем. Насипте порошок на відведені для фрагментів феєрверк а частини аркуша. Розітріть порошок дрібної наждачкою або шматочком оксамитового паперу. Після цього додайте другий колір. Цей спосіб хороший для малювання по оксамитової папері.
Корисна порада
Зубну щітку краще взяти тверду, але упругую.Можно взяти і інші фарби на водній основі. Але вони повинні бути непрозорими. Для основи можна використовувати і кольоровий папір темного кольору. Великі краплі можна прикрасити промінчиками. Проведіть їх тонкою кістью.Можно зробити трохи срібною та золотою гуаші. Додайте в невелику кількість гуаші золоту, срібну або бронзову пудру.