Як приймати "Нормазе". Як давати грудним дітям нормазе.

«Нормазе» - це проносний засіб, головною діючою речовиною якого є лактулоза. Перевага препарату полягає в тому, що він може використовуватися пацієнтами будь-якого віку, а також вагітним і годуючим жінкам.
Інструкція
1
« Нормазе » призначається при дисбактеріозі, запорі (у тому числі хронічному), геморої, сальмонельозі, диспепсії, печінкової енцефалопатії, а також перед хірургічною операцією на товстій кишці і в післяопераційний період. Препарат не перешкоджає всмоктуванню вітамінів і не викликає звикання, тому може застосовуватися тривалий час без перерви.
2
При порушенні перистальтики кишечника приймайте « Нормазе » тривалим курсом. У перші три дні пийте ліки по 15-40 мл, після чого скоротіть дозу до 10-25 мл. Якщо хронічний запор турбує дитину старше 6 років, почніть терапію з 15 мл « Нормазе », після чого зменшіть дозування до 10 мл. Дітям у віці 1-6 років давайте не більше 5-10 мл ліки на добу. У лікуванні дітей грудного віку обмежтеся 5 мл « Нормазе » в добу. Пийте ліки один раз на день відразу після прийому їжі. Зазвичай дію « Нормазе » проявляється лише через 24-48 годин після вживання, проте для досягнення стійкого ефекту припиняти лікування не варто протягом мінімум 4-х тижнів.
3
При печінковій енцефалопатії в перший тиждень лікування приймайте « Нормазе » тричі в день в дозуванні 30-60 мл. Згодом скоректуйте дозу так, щоб стілець був м'яким і регулярним (зазвичай для цього достатньо 20-30 мл препарату).
4
Через добу після операції на прямій кишці почніть приймати « Нормазе » по 10-30 мл тричі на день. Якщо хірургічне лікування було проведено дитині у віці старше року, давайте йому по 5-10 мл препарату 2-3 рази на день. Дітям грудного віку достатньо 5 мл « Нормазе » двічі в суткі.Продолжайте прийом ліків протягом 3-5 діб.
5
При виникненні діареї припиніть лікування і зверніться до лікаря, щоб він допоміг скоригувати дозу препарату. При непереносимості фруктози, непрохідності кишечника і підозрі на апендицит « Нормазе » протипоказаний.