Як додати різкості фото.

Трапляється, що через некоректно виставленого фокусу зображення на фотографії виявляється розмитим. Звичайно, виправити знімок з сильним розмиттям руху, зроблений при недостатньому освітленні і короткій витримці, навряд чи вийде. Однак скориставшись інструментами програми Photoshop, можна додати різкості не зовсім безнадійному зображенню.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Завантажте фотографію в графічний редактор і сдубліруйте шар із зображенням. Це дасть вам можливість застосовувати фільтри до копії шару і порівнювати результат з оригіналом. Крім того, скоригувавши різкість копії фотографії , ви зможете налаштувати ступінь застосування фільтра, змінивши прозорість відредагованого шару. Для того щоб скопіювати шар із зображенням, скористайтеся опцією Dublicate Layer з контекстного меню, клацнувши мишкою по шару з фотографією.
2
Фільтри програми Photoshop, призначені для корекції різкості, зібрані в групу Sharpen меню Filter. Якщо вам потрібно по-різному змінити різкість світлих і темних ділянок зображення, скористайтеся фільтром Smart Sharpen. Виберіть пункт Advanced у вікні налаштувань фільтра.
3
На основній вкладці в поле Remove виберіть тип розмиття, який вам потрібно усунути. Для того щоб прибрати розмиття руху вам буде потрібно налаштувати кут розмиття. Це можна зробити, виставивши величину параметра Angle, який стане активний, якщо ви вкажете в якості типу розмиття Motion Blur.
4
Для налаштування різкості в світлих областях зображення, переключіться на вкладку Highlight. Відрегулюйте рівень застосування фільтра до світлих областям картинки за допомогою параметра Fade Amount. Чим більше величина цього параметра, тим менше ступінь застосування фільтра до світлих ділянках фотографії . Якщо присвоїти цьому параметру максимально можливе значення, різкість світлих фрагментів зображення не зміниться.
5
Для того щоб відрегулювати різкість в тінях, переключіться на вкладку Shadow, на якій є ті ж налаштування, що і у вкладці Highlight.
6
Фільтр Unsharp Mask має менше налаштувань. Для його застосування відрегулюйте параметр Amount, який відповідає за ступінь підвищення різкості. Параметри Radius і Threshold визначають, які пікселі з редагованого зображення потраплять під дію фільтра. Результат застосування Unsharp Mask і Smart Sharpen можна поспостерігати у вікні відкритого зображення.
7
Порівняйте результат застосування фільтра з вихідною фотографією і, якщо буде потрібно, скомбінуйте відредагований варіант з початковим. Для цього зменшите непрозорість шару, до якого був застосований фільтр, зменшивши величину параметра Opacity в палітрі шарів.
8
Збережіть відредаговану копію картинки опцією Save As з меню File.