Як колоти "Полиоксидоний".

«Полиоксидоний» - це иммуномодулирующий препарат комплексної дії, що не має аналогів. Він не тільки відновлює імунну систему, але і виводить токсини з організму. Ліки у формі ін'єкцій найбільш ефективно.
Інструкція
1
« Полиоксидоний » впливає на імунну систему і допомагає організму справитися з інфекцією будь-якої етіології. Ліки використовується в педіатричній і терапевтичної практиці, а також в гінекології, хірургії, урології та онкології. У розпал епідемій ГРВІ та грипу препарат застосовується як профілактичний засіб, а також як ліки, що прискорює одужання. « Полиоксидоний » сумісний практично з будь-якими лікарськими препаратами, майже не викликає побічних ефектів і добре переноситься хворими.
2
Для проведення внутрішньом'язової ін'єкції до вмісту ампули додайте 1,5-2 мл фізіологічного розчину. Для проведення внутрішньовенної ін'єкції - 3 мл. Приготований розчин повинен бути використаний негайно.
3
Для лікування гострих запальних захворювань проведіть курс з 5-10 ін'єкцій «Поліоксидонію». Перші три дні робіть по одному уколу. Наступні - також по одному, але через день. Таким чином, курс лікування займе приблизно 1-2,5 тижні залежно від тяжкості вашого состоянія.Схема лікування хронічних запальних захворювань схожа на вищеописану. Єдина відмінність - перша фаза лікування включає в себе не 3 щоденних уколу, а 5. Терапевтичний курс складається з 10 ін'єкцій.
4
При урогенітальних інфекціях, а також при рецидивуючому герпесі пройдіть курс лікування з 10 ін'єкцій, кожну з яких робіть через день. Не припиняйте специфічну терапію (уроантисептики, противірусні препарати), « Полиоксидоний » є лише додатковим засобом.
5
Для відновлення після хіміо- та променевої терапії рекомендований тривалий курс лікування «полиоксидоний». Робіть ін'єкції 2 рази на тиждень протягом 2-3-х місяців (у важких випадках - до року).
6
Для лікування важкий форм алергії (у складі комплексної терапії) пройдіть курс лікування з п'яти ін'єкцій. Перші дві коліті щодня, решту три ампули доробіть протягом тижня (по одному уколу через день).