Як змінити розмір pdf файлу. Як збільшити розмір файлу pdf.

На персональному комп'ютері у користувачів зберігається велика кількість різних даних. Нерідко доводиться передавати дані, які за обсягом перевищують квоту файлообмінника в мережі.
Інструкція
1
Як же виправити дану ситуацію? Потрібно дізнатися, який обсяг займає той чи інший файл. Для цього знайдіть дані, які потрібно переглянути. Наприклад, це буде pdf-файл, який представляє собою електронну книгу. Подібні дані можна без особливих проблем передавати за допомогою інтернету. Щоб переглянути обсяг файлу , натисніть на ньому правою клавішею миші. Далі виберіть пункт «Властивості». З'явиться невелике віконце, в якому можна переглянути обсяг, займаний на диску персонального комп'ютера.
2
Вам потрібно скористатися архіватором. Це спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє максимально стискати обсяг файлів. При цьому ви можете в один архів інтегрувати необмежену кількість файлів і передавати за допомогою мережевих технологій. Однією з поширених програм є Win Rar. Знайти можете в інтернеті на офіційному сайті виробника win-rar.ru. При завантаженні використовуйте антивірусні утиліти, щоб комп'ютер не заразився шкідливими програмами.
3
Встановіть програму в системний локальний диск. Запустіть її за допомогою ярлика на робочому столі. Якщо ярлика немає, зайдіть в меню «Пуск». Далі виберіть «Усі програми» і в списку знайдіть назву цікавить вас утиліти. Одним натисканням клавіші миші запустіть програму, натиснувши на її назві. Перед вами з'явиться робоча область програми. Перетягніть в це вікно всі файли, які потрібно заархівувати. Також варто відзначити, що на архів можна встановлювати спеціальний пароль в цілях захисту.
4
Встановіть потрібну комбінацію. Як тільки файли додані, поставте прапорець на пункті «Сжимать вміст». Натисніть на кнопку «Готово». Система автоматично створить копію даних, тільки вже в архіві. На робочому столі з'явиться невеликий ярлик, представлений у вигляді стопки книжок. Тепер ви можете передавати його за допомогою спеціальних файлообмінників в мережі.
Розміри одного і того ж файлу , записаного в двох різних форматах, можуть значно відрізнятися. Крім того, деякі пристрої здатні відтворювати тільки файли певних форматів. Якими б не були причини, по яких вам потрібно змінити формат файлу , ви можете зробити це без особливих зусиль.
Інструкція
1
Найчастіше доводиться міняти формат фотографій або відеозаписів. Справа в тому, що деякі формати зображень мають великий розмір, а відеопрогравачі або мобільні пристрої не завжди можуть розпізнати фільми, записані в нових форматах.
2
Для того щоб змінити формат графічного, відео або аудіо файлу , можна скористатися програмами-конвертерами. Ви можете це зробити за допомогою таких додатків, як FormatFactory, SuperC, ZuneConverter та багатьох інших. Встановивши одну з таких програм, вам залишиться тільки вибрати свій файл і вказати в який формат його потрібно конвертувати. Все інше програма зробить за вас.
3
Якщо у вас немає прав для установки програм на комп'ютер, але змінити формат файлу дуже потрібно, зробіть це за допомогою онлайн-конвертерів: www.youconvertit.com або www.zamzar.com. Вам потрібно буде завантажити свій файл, після чого система запропонує вам один з доступних для конвертації форматів. Виберіть потрібний вам формат і натисніть кнопку Convert. Формат файлу буде змінений.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ecKhIjNwnuo