Як використовувати кабель usb.

В сучасних комп'ютерних магазинах можна зустріти цілі вітрини з різними кабелями. Всі вони, так чи інакше, використовуються для комп'ютера. Найчастіше при цьому задіюється інтерфейс USB, так як дані порти є практично в будь-якому комп'ютері.
Інструкція
1
Стандартний кабель USB найчастіше використовується як подовжувач, що дозволяє перенести порт з задньої стінки системного блоку буквально до вас на стіл. Таким чином ви зможете підключати флешки та інші пристрої, не встаючи зі стільця і тим більше не опускаючись під стіл.
2
Подовжувач USB також використовується для підключення модемів стільникових операторів. Стільниковий зв'язок часто нестабільний, а швидкість інтернету в таких пристроях безпосередньо залежить від рівня сигналу. Кабель USB дозволить вам вивести модем ближче до вікна або іншої більш вдалої зоні прийому. Використовуйте подовжувач USB для підключення веб-камери, що має короткий кабель . Найбільш мініатюрні веб-камери, найчастіше, призначені для використання з ноутбуками, і тому мають провід не більше півметра.
3
Кабелі з інтерфейсами mini- і micro-USB використовуються для підключення до комп'ютера (або ноутбука/нетбуку) мобільних телефонів, зовнішніх вінчестерів, зовнішніх приводів та іншого. Такі подовжувачі мають звичайний USB-роз'єм з одного кінця і маленький роз'єм mini або micro з іншого. Не варто використовувати USB- кабель занадто великої довжини. Багато пристроїв (наприклад, стільникові модеми) можуть не визначаться при підключенні за допомогою подовжувача довжиною більше трьох метрів.
4
Також не варто забувати про те, що багато дроти можуть використовуватися для різних пристроїв. Наприклад, USB-кабелі призначені для підключення різної комп'ютерної апаратури. Розробляються при цьому різні перехідники, які дозволяють підключати до одного кабелю різні пристрої, з різними гніздами.