Як розбавляти хлорофіліпт.

Хлорофиллипт - це лікарський антисептичний препарат, основною діючою речовиною якого є екстракт евкаліптового листя. Він ефективний проти стафілококів та інших мікроорганізмів, нечутливих до антибіотиків. Хлорофіліпт випускається в різних формах, проте спиртовий розчин перед вживанням необхідно розвести.
Вам знадобиться
  • - 1% спиртовий розчин хлорофіліпту;
  • - 0,25% розчин прокаїну;
  • - вода.
Інструкція
1
Хлорофиллипт застосовується при опікової хвороби, загоюються, ерозії шийки матки, ангіні. Крім того, ліки часто призначається в післяопераційний період для профілактики і лікування стафілококової інфекції. Можливо і внутрішньовенне введення хлорофіллпта, але в цьому випадку розчин розбавляється медичним персоналом виключно в стерильних умовах.
2
Для лікування ерозії шийки матки робіть спринцювання розведеним спиртовим розчином хлорофіліпту. Одну столову ложку 1% -го розчину додайте до літру теплої кип'яченої води. Ретельно перемішайте рідину і обробіть піхву. Проводите процедуру протягом двох тижнів.
3
Для лікування трофічних виразок, опіків і не загоюються ран розведіть 1% -ний спиртовий розчин хлорофіліпту в кип'яченій воді в пропорції 1:10. Якщо обробка дуже болюча, приготуйте розчин, в основі якого буде анестетик прокаїн (0,25%). Додайте до 5 частин прокаина 1 частина хлорофиллипта, ретельно перемішайте компоненти. Обробіть отриманої рідиною рану і накладіть стерильну пов'язку.
4
При наявності стафілококової інфекції в кишечнику, приймайте розведений спиртовий розчин хлорофіліпту всередину. Одну чайну ложку аптечного препарату змішайте з 30 мл кип'яченої води і випийте за 40 хвилин до прийому їжі. Проводите процедуру тричі на день.Для посилення ефекту зробіть клізму. Дві столових ложки спиртового розчину хлорофіліпту змішайте з літром кип'яченої води. Проведіть процедуру свежеприготовленной рідиною.
5
Для лікування ангіни та ГРВІ приготуйте розчин хлорофіліпту для полоскання. Столову ложку препарату розмішайте в склянці води і прополощіть горло рідиною. Це ж засіб добре допомагає при стоматиті.