Як витягувати інформацію з пам'яті.

В даний час у продажу можна зустріти більш десятка різних карт пам'яті. Всі вони мають свій розмір, тип підключення і особливості використання. Так, в стільникових телефонах в основному використовуються карти пам'яті microSD, M2, у фотоапаратах - карти пам'яті типу SD або xD. Коли карта заповниться, інформацію з неї можна витягти.
Інструкція
1
Вийміть карту пам'яті з пристрою і уважно огляньте її. На карті пам'яті повинен бути вказаний її тип. Якщо ви не можете розпізнати формат карти пам'яті , перегляньте картинками в інтернеті, або прочитайте інструкцію пристрою, з якого ви витягли дану карту пам'яті .
2
Якщо ви використовуєте ноутбук, то пошукайте вбудований карт-рідер. Всі сучасні ноутбуки мають карт-рідерами, які можуть читати 3-5 різних типів карт пам'яті . Зазвичай подібний пристрій у ноутбука захищене спеціальною заглушкою у вигляді муляжу картки пам'яті . Щоб почати роботу, натисніть на нього кінчиком пальця.
3
Якщо у вашому системному блоці є вбудований карт-рідер, ознайомтеся з написами на ньому - вони підкажуть вам, які карти пам'яті він може прийняти і куди їх вставляти. Вбудований карт-рідер в системному блоці зазвичай розташовується на місці флоппі-дисковода.
4
Скористайтеся зовнішнім USB-пристроєм для читання вмісту картки пам'яті . Можна знайти зовнішній карт-рідер для будь-якої карти пам'яті . Як показує практика, підходить такий пристрій і до ноутбука, і до звичайного комп'ютера. Воно підключається до будь-якого порту USB і розпізнається як носій з кількома розділами.
5
Якщо карта пам'яті знаходиться всередині мобільного телефону, можна витягти її вміст, просто підключивши телефон до комп'ютера за допомогою кабелю USB або bluetooth-з'єднання. На екрані телефону з'явиться запит, в якому режимі слід підключати стільниковий телефон. Виберіть режим «Збереження даних» (передача даних і т.п.).
6
Завжди намагайтеся створювати резервні копії даних, щоб у разі поломки персонального комп'ютера або видалення інформації, можна було без проблем все відновити назад без втрати. Не забувайте про те, що носій повинен вилучатись з комп'ютера за допомогою спеціальної команди «Безпечне вилучення».