Як видалити драйвер принтера HP.

Принтери від компанії Hewlett-Packard є досить поширеними. Якщо у вас такий принтер, і ви з яких-небудь причин хочете поміняти його на інший, то перш ніж підключати новий, вам буде потрібно видалити драйвер принтера НР. Також якщо ви просто міняєте одну модель Hewlett-Packard на іншу, то версії драйверів на іншу модель можуть не підійти. У цьому випадку теж бажано видалити драйвера старої версії, і вже потім встановлювати нові.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - принтер HP;
  • - програма Revo Uninstaller.
Інструкція
1
Драйвер принтера представляє собою окреме програмне забезпечення. Відповідно, видаляти його потрібно як звичайну програму. Є кілька способів це зробити. Перший спосіб. Натисніть «Пуск». Виберіть «Усі програми». У списку програм знайдіть програмне забезпечення Hewlett-Packard. У списку можливих дій повинна бути опція «Видалити». Виберіть цю опцію. Після цього запуститься майстер видалення програми. Після видалення перезавантажте комп'ютер.
2
Ще один спосіб видалити драйвер такий. Відкрийте кореневу папку, в яку встановлено програмне забезпечення принтера. У цій папці повинен бути виконуваний файл Uninstal.exe. Клацніть по файлу подвійним клацанням мишки. Після цього запуститься майстер видалення програми.
3
Також для видалення драйвер а можна скористатися спеціальними програмами-дєїнсталлятора. Перевагою видалення за допомогою таких програм є те, що вони видаляють всі його компоненти. А після видалення за допомогою стандартних засобів операційної системи на жорсткому диску можуть зберігатися окремі компоненти програмного забезпечення і деякі записи реєстру.
4
Скачайте з інтернету утиліту Revo Uninstaller. Це досить зручна програма, яка володіє зрозумілим інтерфейсом. Встановіть її на свій комп'ютер. Запустіть програму. Далі в вікні, знайдіть програмне забезпечення Hewlett-Packard. Натисніть по ньому правою кнопкою мишки. В меню оберіть «Видалити». У наступному вікні підтвердіть видалення.
5
У вікні «Вибір методу деінсталяції встановіть« Середній ». Пройдіть далі. У вікні «Знайдені записи реєстру» відзначте пункт «Мій комп'ютер» і натисніть «Видалити». Після цього зверніться далі. З'явиться вікно «Забуті файли». У вікні «Забуті файли» відзначте пункт «Видалити все». Потім натисніть «Видалити». Закрийте вікно роботи програми. На цьому процедура деінсталяції закінчена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BOl_erNeqio
Принтери , що випускаються компанією Hewlett Packard, дуже надійні та якісні. Але бувають випадки, коли принтер потрібно видалити з системи. Це може знадобитися навіть в ситуації, коли ви просто придбали більш нову модель принтера HP. Перш ніж підключити нову модель, стару потрібно видалити з системи, так як програмне забезпечення попередньої моделі може бути несумісним з новим пристроєм.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - принтер HP;
  • - утиліта Revo Uninstaller.
Інструкція
1
Перш ніж відключати принтер від комп'ютера, потрібно видалити програмне забезпечення принтера. Для цього клацніть мишкою по кнопці «Пуск» і виберіть «Панель управління». Далі пройдіть на компонент «Установка та видалення програм». Відкриється список всього ПЗ, яке встановлено на вашому комп'ютері. Серед списку встановлених програм знайдіть програмне забезпечення принтера і видаліть його. Після видалення перезавантажте комп'ютер і відключіть принтер.
2
Бувають випадки, коли при видаленні програмного забезпечення принтера з'являється вікно, в якому висвічується помилка, і видалення переривається. Якщо у вас виникне подібна ситуація, вам потрібно поступити таким чином. Скачайте з інтернету утиліту Revo Uninstaller. Встановіть цю програмку собі на комп'ютер.
3
Запустіть програму. Після її запуску з'явиться вікно, в якому буде інформація про все програмному забезпеченні. У цьому вікні знайдіть ПО принтера і натисніть по ньому лівою кнопкою мишки. Зверху вікна знаходиться список всіх можливих дій. Виберіть дію «Видалити». Спливе діалогове вікно, в якому потрібно підтвердити операцію видалення. Зробіть це, натиснувши «Так». У наступному вікні потрібно вибрати режим видалення обраного програмного забезпечення. У цьому вікні відзначте «Розширений режим» і натисніть «Далі». У цьому режимі операція видалення відбуватиметься повільно. Зате програма точно буде видалена з комп'ютера.
4
Після видалення самої програми з'явиться вікно «Знайдені записи реєстру». У цьому вікні навпроти компонента «Мій комп'ютер» встановіть галочку і знизу вікна натисніть «Видалити». Потім натисніть «Далі». Спливе вікно, в якому буде повідомлення, що обрана програма повністю вилучена з комп'ютера. Перезавантажте комп'ютер і від'єднайте принтер.