Як позбутися від смс-вірусу.

Ще років десять тому можна було спокійно працювати на комп'ютері без установки антивірусних програм, дотримуючись нескладні заходи обережності. Сьогодні це практично неможливо, у всесвітній павутині поширені тисячі шкідливих програм. Один з видів - смс-вірус, проникаючи в ваш комп'ютер, він блокує роботу деяких файлів і процесів, настирливо вимагаючи відправити смс-повідомлення з певним текстом на вказаний номер.
Інструкція
1
Практика показує, що навіть при відправці повідомлення і створити відповідного коду, шкідливе дію вірусу не припиняється, з рахунку мобільного телефону при цьому може бути списано до декількох тисяч рублів. Звідси головне правило: не відправляйте ніяких sms на вимогу вірусної програми.
2
В першу чергу, перевірте свій комп'ютер за допомогою антивірусної програми. Якщо перший крок не дав результатів, натисніть Пуск/Програми/Стандартні/Службові/Відновлення системи і запустіть відновлення системи з контрольної точки.
3
Якщо попередні рекомендації не дали позитивного результату, завантажте комп'ютер у безпечному режимі. Для цього зробіть перезавантаження і, поки комп'ютер вантажиться, натискайте клавішу F8, виберіть безпечний режим завантаження.
4
Необхідно відключити відновлення системи (правою кнопкою мишки натисніть значок «Мій комп'ютер»/Властивості/Відновлення системи, поставте галочку «Вимкнути відновлення системи»).
5
В безпечному режимі перевірте свій комп'ютер антивірусними утилітами: спочатку Drweb CureIt, AVZ, Trojan Remover. Антивірусні утиліти можна скачати з сайтів виробників.
6
Залишаючись в безпечному режимі, уважно перевірте елементи автозавантаження і видаліть всі підозрілі програми. Перевірте шляхи реєстру (Пуск/regedit), видаліть все зайве і підозріле. Зробіть перезавантаження і перевірте результат.