Як навчитися малювати робота.

Хлопчаки - істоти невгамовні, їх іграшки - машинки і роботи, яких вони люблять малювати. Якщо ваша дитина хоче, щоб саме ви намалювали йому робота, щось не вдарте в бруд обличчям, створіть свого залізного людини!
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - простий олівець;
  • - ластик;
  • - матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Фантазія в малюванні робота порою розігрується до самих неймовірних масштабів, починаючи з звичайного робота і закінчуючи гігантськими трансформерами. Спробуйте намалювати для початку простого робота , це не займе багато часу. В середині аркуша простим олівцем намалюйте квадрат - майбутнє тулуб залізного істоти. Тепер в нижній частині його намалюйте таз у вигляді кола так, щоб частина кола була ніби «захована» в квадрат. Зайві лінії ви приберете пізніше.
2
Прикріпіть роботові голову. Намалюйте її на верху квадратного тіла, її форма може залежати від вашої фантазії - кругла, квадратна, трикутна, а може у робота буде дві голови. Потім з боків тулуба намітьте руки. Вони можуть бути як гнучкими, складатися з сегментів, так і звичайними, як у людини - згинатися в ліктях. Від таза проведіть ноги. Якщо хочете, зробіть роботу три і більше кінцівки, а може, він у вас взагалі буде пересуватися на гусеницях!
3
Тепер прорисуйте деякі основні деталі робота . На голові - очі, рот, ніс (за бажанням), вуха (за бажанням). На кистях рук зробіть пальці з сегментів. Прорисуйте ноги робота . Далі ви можете доповнити його тіло різними корисними, потрібними, фантастичними деталями. Наприклад, намалюйте на голові антени, на тілі - екран телевізора. Також це можуть бути додаткова пара рук, очей, кулемет замість руки (або він висувається з тулуба) та інше. На що вистачить вашої фантазії. Зітріть ластиком непотрібні лінії і можете приступити до розфарбовування.
4
Для роботи в кольорі вам підійде будь-який матеріал - фарби, фломастери, кольорові олівці та інше. Оскільки тіло робота металеве, то для роботи підійдуть холодні кольори, хоча можете розфарбувати будь-яким. Роботу починайте з голови, поступово спускаючись по малюнку вниз. Зробіть на роботе тінь - так ви отримаєте ефект обсягу. Для цього затемните деякі ділянки тіла. Після роботи в кольорі обведіть ваш малюнок чорною гелиевой ручкою - так він буде здаватися ще яскравіше і чіткіше.