Як намалювати ягняти.

Ягня - лагідне і миле створіння, маленька овечка в красивих завитках. Його зображення є символом невинності і беззахисності. Щоб намалювати ягняти, візьміть аркуш паперу, олівець і приступайте до справи.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - фарби, фломастери або кольорові олівці.
Інструкція
1
Спочатку створіть контури ягняти . Для цього намалюйте великий овал, потім збоку додайте голову, зверніть увагу на те, що голова догори звужується. Щоб ягня дивився прямо на вас, малюйте голову ближче до центру тулуба і більш вертикально. Намагайтеся натискати на олівець легко, не натискаючи, так як перші начерки в подальшому необхідно буде стерти.
2
Намалюйте ніжки у вигляді чотирьох прямокутників, знизу у вигляді переверненої літери М додайте копитця. Слідкуйте за тим, щоб ноги були на одному рівні. До голови прірісуйте роги у вигляді кіл (далекий коло буде частково схований за головою). Якщо ваш ягня ще занадто маленький, замість ріжок намалюйте йому великі трикутні вушка із закругленими краями, в середині голови при цьому можна додати маленькі отросточкі - ріжки.
3
Забезпечите намальованого ягняти хвостиком і чолочку у вигляді кучерявого хмарок. На мордочці намалюйте оченята, носик у вигляді двох дірочок і усміхнений ротик. Все тіло овечки Прикрасьте забавними кучериками, в тому числі, розмалюйте кучериками зовнішній контур тіла (первинний контур при цьому зітріть). Усередині рогів зробіть спіраль, для більшої достовірності.
4
Обведіть всі лінії, за допомогою яких намальований ягня, чорним олівцем, ручкою або фломастером, оскільки малюнок з обведеними контурами виглядає більш живим.
5
Розфарбуйте малюнок за допомогою фарб, фломастерів або кольорових олівців. Тулуб ягняти зробіть блакитним або світло-жовтим, чубок і хвостик зафарбуйте іншим відтінком. Копитця краще забарвити в темніший колір. Усередині очей намалюйте чорні кружки - зіниці, а навколо зіниці можна зафарбувати світло-блакитним.
6
Намалюйте оточення овечки, додайте зелену травичку під ногами, коричневий паркан, жовте сонце і білі хмари - все залежить тільки від вашої фантазії.