Як намалювати іконку в Фотошопі.

Adobe Photoshop, як і багато інших редактори, має достатньо функцій, щоб створювати іконки. Його відмінність в тому, то він підтримує завантаження готових операцій для редагування ікон, які ви можете застосовувати при їх створенні.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на свій комп'ютер програму Adobe Photoshop. Тут підійде абсолютно будь-яка версія даного графічного редактора, оскільки зі створенням іконок може впоратися і інші програми, найбільш прості в управлінні і працюють з файлами розширення .ico -і є підтримуваний іконками формат.
2
Придбайте в обов'язковому порядку ліцензію на використання програмного забезпечення. Зареєструйте програмний продукт через інтернет або телефон, якщо цього не було зроблено раніше. Запустіть Adobe Photoshop і виберіть створення нового файлу.
3
Задайте йому необхідний розмір, після чого намалюйте за допомогою панелі інструментів зліва основні елементи картинки. Виконайте редагування зображення за допомогою відповідного меню зверху, якщо треба, застосуєте спеціальні фільтри для додання того чи іншого ефекту. Виконайте збереження файлів у відповідному дозволі.
4
Скористайтеся спеціальними файлами, що завантажуються в програму Adobe Photoshop у вигляді історії операцій. Такі ви можете знайти на сайті devianart.com в розділі Actions. Скачайте сподобалися вам файли, підходящі за стилем до планованого дизайну вашої іконки.
5
Звантажені файли скопіюйте у вікно історії, після чого виберіть серед них потрібний і натисніть в поточному вікні операцій кнопку зі стрілочкою на зразок Play на програвачах. Також на різних ресурсах можна зустріти і спеціальні фільтри, створені для редагування файлів іконок. Вони відрізняються в основному тільки наявністю звичного для іконок оформлення.
6
Збережіть ваші іконки кінцеву директорію і далі використовуйте їх на свій розсуд. Для заміни іконки якогось елемента операційної системи скористайтеся пунктом «Властивості» в контекстному мню при натисканні на нього правою кнопкою миші. Далі у відповідному розділі вкажіть шлях до папки.
Корисна порада
Якщо ви будете користуватися спеціальними фільтрами, найкраще встановлюйте останню версію програми.