Як провести витяжку.

Витяжка - невід'ємний атрибут кухні. Вона дозволяє запобігти поширенню запахів і випарів не тільки в кухні, але і по всьому будинку. Жителі квартири, в якій встановлена витяжка, можуть дихати чистим повітрям, неотягченним жировими сполуками. А меблі завдяки роботі цього пристрою буде залишатися чистим та охайним.
Вам знадобиться
  • - gерфоратор;
  • - олівець;
  • - дюбелі;
  • - рулетка;
  • - рівень
Інструкція
1
Для повноцінної і продуктивної роботи витяжки необхідно вивести її повітропровід на вулицю, проробивши отвір в стіні. Не забудьте узгодити свій намір з органами самоврядування. Якщо ж витяжка буде приєднана до вентиляційного каналу, який є спільним для мешканців багатоквартирного будинку, вона не зможе достатньо очищатися, знову і знову вбираючи забруднене повітря.
2
Купуючи витяжку та комплектуючі до неї, врахуйте, що повітропровід не повинен бути занадто довгим і зігнутим і мати діаметр, відповідний перетину вентиляційного каналу квартири. Виміряйте варильну поверхню. Підберіть такий парасоль витяжки, ширина якого не буде менше. Це дозволить видаляти пари набагато ефективніше. Встановіть для витяжки окрему електророзетку, уклавши дроти в кабель-канал.
3
Візьміть рулетку і відкладіть вгору вручений поверхні не менше ніж 0,7 м. Якщо ж у вас стоїть газова плита, то відкладайте не менше 0,8 м. Поставте відмітку і за допомогою будівельного рівня «відбийте горизонталь». Вимірявши відстань між кріпленнями на витяжці, перенесіть його на стіну над плитою. Поставте мітки на горизонтальній лінії.
4
За допомогою перфоратора або дриля виконайте в зазначених точках отвори для дюбелів. Забийте їх молотком і за допомогою болтів закріпіть на стіні опори. Встановіть на них витяжку і скоректуйте її положення, підтягуючи або послаблюючи болти. Витяжка повинна розташовуватися строго горизонтально.
5
Підключіть до вентиляційного каналу повітропровід. Якщо отвір вентиляційної шахти розташовується далеко від витяжки, прокладете додаткові короби, заховавши їх над кухонними навісними шафками. Стики коробів виконайте герметично. У висновку роботи встановіть кожух і, відрегулювати його по висоті, закріпіть. Увімкніть витяжку в розетку, для твору пробного запуску.