Як почистити посудомийну машину.

Посудомоечная машина - незамінна помічниця на кухні, робота якої дозволяє заощадити не тільки витрата води, але ще ваші сили і час. Вона легко справляється з будь-якими забрудненнями на посуді, а також ополіскує і сушить її. Регулярне очищення обладнання продовжить термін його служби та дозволить йому працювати найбільш ефективно.
Вам знадобиться
  • - засіб проти накипу;
  • - губка;
  • - засіб для чищення скла;
  • - засіб для чищення посудомийної машини.
Інструкція
1
Для зовнішнього очищення корпусу використовуйте вологу губку. Нанесіть на неї трохи рідкого миючого засобу, призначеного спеціально для посудомийної машини, і протріть корпус. Промийте губку і знову протріть машину зовні. Для видалення вже затверділих забруднень скористайтеся засобом для чищення скла. Однак його теж слід наносити за допомогою губки, оскільки при розпиленні рідкий засіб може потрапити всередину корпусу і пошкодити електроніку або проникнути в щілини між частинами управління. Чи не віддалене звідти засіб сам буде сприяти забрудненню.
2
Середина посудомийної машини очищається в процесі миття посуду. Однак на елементах, прихованих від ваших очей утворюється накип. Особливо часто така проблема виникає в регіонах з жорсткою водою. Про утворення накипу свідчить каламутний наліт на посуді, що залишається після миття. Щоб очистити машину від відкладень, засипте в неї засіб проти накипу та запустіть в режимі, працюючому при максимальній температурі. Дану процедуру проводите раз на місяць.
3
Якщо ви стали помічати, що посуд не промивається до кінця, почистіть фільтри тонкої і грубої очистки. Також видаліть залишки їжі, які, можливо забили отвори розбризкувача і стали перешкодою надходженню води.
4
Якщо мінеральні відкладення від жорсткої води знебарвили внутрішню поверхню агрегату, дайте їй відпрацювати в звичайному циклі з миючим засобом, що містить лимонну кислоту. Замінити такий засіб можна, поставивши на верхню полицю порожній машини миску з? склянки білого оцту. Так вона повинна відпрацювати звичайний цикл без додавання миючого засобу. Запам'ятайте, що для чистки посудомийної машини потрібно використовувати спеціальні засоби. Не можна застосовувати рідину для кухонної мийки та абразивні очисники.