Як вибрати ключку для хокею. Як підібрати ключку по росту.

Сьогодні хокей досить популярний вид спорту. Для того, щоб почати грати, вам потрібно спеціальне спорядження, в тому числі і ключка, так як вона займає одну з найважливіших ролей в грі. Вибір хокейної ключки повинен відображати особисті особливості гравця, його стиль гри. Тому при виборі ключки мають значення наступні характеристики.
Інструкція
1
Матеріал.Клюшкі бувають двох видів - дерев'яні та композитні. Вибір матеріалу, з якого виготовлена ключка, в основному залежить від вашого бюджету. Дерев'яні ключки найбільш доступні, але в теж час вони мають ряд недоліків: вони менш довговічні і важать значно більше, ніж композитні, що призводить до стомлення рук. Тому, якщо ви готові витратити 2,5-3 тисячі рублів, варто купити композитну ключку.
2
Жесткость.Жесткость ключки визначається за вагою гравця. Від неї залежить виконання кидка. Чим жорсткішою буде ваша ключка, тим більше зусилля ви витратите щоб прогнути її і, як наслідок, зробити хороший кидок. Тому чим важче і сильніше гравець, тим жорсткіше повинна бути ключка.
3
Форма крюка.Ета характеристика цілком залежить від гравця і його переваг в хокеї. Форма гака характеризується місцем вигину, кутом, глибиною вигину, формою носка і кривизною площині. Початківцям гравцям слід вибрати ключку з круглим носком, не дуже великий глибиною вигину і кутом 5-6. Носок хокейної ключки може бути квадратним або круглим. Квадратний носок воліють захисники, так як такий ключкою легше і зручніше грати у борту. Круглий носок полегшує підбір шайби, і буде корисний для професійних нападающіх.Местом вигину може бути середина, п'ята або носок ключки. Гаком з загином у носка легше контролювати шайбу, а з загином у п'яти - піднімати шайбу. Загин в середині - це щось середнє і є компромісом. Чим більше загин, тим складніше грати при незручній стороні гака. Якщо ви не впевнені, що вам не потрібно сильний вигин, то не ризикуйте, купуючи ключку з сильним загином.
4
Додаткові возможності.Существуют ключки двох видів - цілісні і складаються з двох частин. Цілісна хокейна ключка - це стандартна ключка, яка не розбирається. У разі поломки вам, швидше за все, буде потрібно замінити її повністю, купивши новую.Альтернатівой цільним хокейні ключки вважаються ключки, які з двох частин: гака і рукоятки. Головною перевагою таких ключок є дешевизна ремонту, а недоліком - більш низькі ігрові якості.