Як зробити вінчестер активним.

Для створення спеціального розділу, з якого буде відбуватися завантаження, необхідно використовувати утиліти по роботі з жорсткими дисками. Після перетворення такий розділ буде називатися завантажувальним, тобто активним.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Acronis Disk Director Suite.
Інструкція
1
Серед безлічі програм цього плану особняком стоїть пакет утиліт Disk Director Suite від компанії Acronis. Завантажити утиліту можна за наступним посиланням http://www.acronis.ru/homecomputing/products/diskdirector. На завантаженої сторінці натисніть кнопку «Пробна версія». Збережіть інсталяційний файл на будь-який розділ жорсткого диска.
2
Скачування поточного файлу може зайняти від декількох секунд до декількох хвилин (залежить від швидкості вашого з'єднання). Розмір exe-файлу трохи більше 110 Мб. Запустіть установку програми, слідуючи всім підказкам майстра інсталяції. По завершенню процесу установки на робочому повинен з'явитися ярлик.
3
Запустіть програму за допомогою натиснення на ярлик на робочому столі або з меню «Пуск» (розділ «Програми»). У головному вікні утиліти відобразяться всі диски і розділи, які встановлені в ваш системний блок. Необхідно перейти до ручного режиму розмітки дисків, для цього натисніть верхнє меню «Вид» і виберіть рядок «Ручний режим».
4
Тепер виберіть диск і розділ, який ви хочете зробити активним, тобто завантажувальним. Натисніть правою кнопкою миші на ньому, з контекстного меню виберіть розділ «Додатково», потім рядок «Зробити активним».
5
У вікні «Установка активного розділу» необхідно натиснути кнопку «ОК» або клавішу Enter, щоб підтвердити виконані дії. Через деякий час вибраний вами розділ вінчестера буде перетворений в завантажувальний. Зверніть увагу на підпис до цього розділу, з'явиться новий запис.
6
Таким же чином можливо не тільки задати завантажувальний розділ, але і скасувати його (повернути за замовчуванням). Для завершення розпочатої операції слід перезавантажити комп'ютер. Натисніть меню «Пуск», клацніть по значку стрілки навпроти кнопки «Вимикання» і виберіть пункт «Перезавантаження».