Як зробити жорсткий диск прихованим.

Іноді потрібно приховати один або кілька розділів жорсткого диска від сторонніх очей. Звичайно, можна створити кілька облікових записів і для кожної призначити паролі, але є простіший вихід - приховування розділів за допомогою самої системи.
Інструкція
1
Змальовуваний спосіб використовується для повного приховання розділів жорсткого диска , тобто ви не побачите розділ в «Провіднику Windows», якому-небудь файловому менеджері, а також при роботі з командним рядком і при завантаженні системи в безпечному режимі.
2
В якості основного інструменту для подальшої роботи буде використаний редактор реєстру Regedit. Його запуск можна здійснити за допомогою аплету «Виконати». Для цього натисніть клавіші Win + R. Введіть команду regedit і натисніть кнопку «ОК» або клацніть по клавіші Enter.
3
У вікні редактора реєстру необхідно відкрити розділ HKEY_LOCAL_MACHINE. Потім послідовно відкрийте наступні папки Software, Microsoft, Windows, CurrentVersion, Policies, Explorer. Викличте контекстне меню папки Explorer, для цього натисніть правою кнопкою миші на ній. В меню оберіть розділ «Створити», потім клацніть по рядку «Параметр DWORD".
4
Щойно створений параметр необхідно змінити з «Новий параметр # 1» на NoDrives. Щоб відкрити властивості нового параметра, двічі клацніть по ньому лівою кнопкою миші. У діалоговому вікні перейдіть до розділу «Система обчислення» і поставте позначку на «Десяткової».
5
Ще раз подивіться і запам'ятайте букву розділу, який ви хочете приховати, т.к. для кожного розділу є своє індивідуальне значення. Якщо диску «A» відповідає одиниця, диску «B» відповідає двійка, диску «C» відповідає чотири і т.д. Принцип такий - кожне наступне значення в два рази більше попереднього. Введіть значення свого диска і натисніть кнопку «ОК».
6
Для приховання декількох розділів необхідно вводити число, що дорівнює їх сумі. Наприклад, 2 + 8 + 32 = 42, саме це значення необхідно внести. Для відміни приховування дисків необхідно видалити створений в реєстрі параметр.
Найбільша частина всіх існуючих ноутбуків містить в складі жорсткого диска прихований розділ. Він призначений для відновлення операційної системи. Розмір цього розділу залежить від марки виробника ноутбука. Як правило, це значення становить порядку 10 Gb. Цей розділ ви не зможете побачити у файловому менеджері або провіднику, його можна побачити тільки в спеціальних програмах, які створені для роботи з файлової системою вашого диска. При всіх зручностях, робота з прихованим розділом викликає масу незручностей, тому, краще буде створити свій прихований розділ. Про те, як це зробити, читайте далі.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Acronis True Image Home.
Інструкція
1
При установці Acronis True Image Home виберіть пункт «Повна установка».
2
Створення прихованого розділу найкраще почати з нової установки операційної системи. Запустіть програму Acronis True Image 2009. При першому запуску цієї програми перед вами з'явиться вікно, в якому необхідно натиснути кнопку «Скасувати».
3
Натисніть меню «Сервис», виберіть пункт «Зона безпеки Acronis».
4
У вікні поставте галочку навпроти вашого диска, простір якого ви віддасте під створення прихованого розділу. Новий прихований розділ називатиметься «Зона безпеки Acronis». Найкраще скористатися вільним місцем диска D. Після вибору розділу диска, натисніть кнопку «Далі».
5
За допомогою повзунка вкажіть обсяг дискового простору, який ви можете виділити під потреби прихованого розділу. Відзначте пункт «Активувати». Після скоєння цих дій, натисніть на кнопку «Зведені дані». Пункт «Активувати» каже про активацію функції відновлення операційної системи після натискання на кнопку F11.
6
Натисніть кнопку «Приступити» для створення прихованого розділу, після завершення операції з'явиться невелике вікно з повідомленням про успішне створення прихованого розділу.