Як прибрати помилку сертифіката.

Напевно практично кожен користувач операційних систем сімейства Windows працював з Internet Explorer сьомий чи восьмий версій. Періодично на екрані може з'являтися вікно з повідомленням про виникнення помилки сертифіката.

Вам знадобиться

Інтернет-браузер Internet Explorer.

Інструкція
1
Помилки сертифікатів при їх перевірці виникають з цілого ряду причин. Основною причиною є порушення коректної роботи спеціальної служби на сервісі, яка видає конкретною адресою певний сертифікат. У той час коли сертифікат не надходить в браузер, з'являється вікно, в якому йдеться про помилку. Тому відбувається автоматичне блокування поточного каналу. Ця операція потрібна для захисту з'єднання і комп'ютера користувача.
2
Яким чином може впливати сертифікат і його невідповідність певним стандартам? Після отримання відповіді від сервера про поточний сертифікаті відбувається операція продовження з'єднання: або сторінка завантажується далі, або блокується повністю.
3
Будь сертифікат безпеки можна ігнорувати. Таким чином, у вас є шанс все-таки завантажити бажану сторінку. Для цього необхідно натиснути кнопку "Продовжити відкриття цього веб-сайту" у спливаючому вікні. Тепер дана сторінка буде минути перевірку сертифіката до перезапуску веб-браузера.
4
Також щоб уникнути появи вікна з помилкою рекомендується використовувати тільки правильні чи коректні адреси. Наприклад, вместоhttp ://site.ruвводітьhttp ://www.site.ru. В деяких випадках помилка виникає через проблеми власника сайту з його хостером, що прямо не залежить від самого браузера.
5
Якщо ви сумніваєтеся в роботі браузера, його слід перевстановити. Для цих цілей виявиться корисним системне додаток "Установка і видалення програм". При збої в настройках програми необхідно скинути всі настройки в значення "За замовчуванням" або завантажити новішу версію популярного браузера з офіційного сайту.
6
Для цього перейдіть за такою ссилкеhttp ://windows.microsoft.com/ru-RU/internet-explorer/downloads/ie-9/worl .... У графі "Мова" виберіть "Російський", напроти цього значення виберіть версію операційної системи та натисніть кнопку "Завантажити".